TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is goed eten en drinken in Zeeland, ontdekken André van Duin en Janny van der Heijden in deze Denkend aan Holland. De twee belanden in een chocoladewinkeltje in Middelburg, waar ze geblinddoekt bonbons proeven.
Chocolade is altijd goed, maar het beroemdste Zeeuwse zoet is natuurlijk de boterbabbelaar. Margot schreef een boek over het snoepje en kan er alles over vertellen. Hoe komt het bijvoorbeeld aan zijn naam?
En er staat Van der Heijden en Van Duin op culinair gebied nog meer te wachten. In Veere genieten ze van een Zeeuws biertje en in Yrseke van verse oesters. Althans, Janny, want André houdt helemaal niet van de schaaldieren. Toch laat hij haar niet alleen. Ze leren oesters steken van Peter, die meermaals Nederlands kampioen oestersteken werd. (HH)
'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War
11:47Lily Collins zwaait Emily Cooper uit na laatste opnames Emily in Paris