TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is goed eten en drinken in Zeeland, ontdekken André van Duin en Janny van der Heijden in deze Denkend aan Holland. De twee belanden in een chocoladewinkeltje in Middelburg, waar ze geblinddoekt bonbons proeven.
Chocolade is altijd goed, maar het beroemdste Zeeuwse zoet is natuurlijk de boterbabbelaar. Margot schreef een boek over het snoepje en kan er alles over vertellen. Hoe komt het bijvoorbeeld aan zijn naam?
En er staat Van der Heijden en Van Duin op culinair gebied nog meer te wachten. In Veere genieten ze van een Zeeuws biertje en in Yrseke van verse oesters. Althans, Janny, want André houdt helemaal niet van de schaaldieren. Toch laat hij haar niet alleen. Ze leren oesters steken van Peter, die meermaals Nederlands kampioen oestersteken werd. (HH)
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder