TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is goed eten en drinken in Zeeland, ontdekken André van Duin en Janny van der Heijden in deze Denkend aan Holland. De twee belanden in een chocoladewinkeltje in Middelburg, waar ze geblinddoekt bonbons proeven.
Chocolade is altijd goed, maar het beroemdste Zeeuwse zoet is natuurlijk de boterbabbelaar. Margot schreef een boek over het snoepje en kan er alles over vertellen. Hoe komt het bijvoorbeeld aan zijn naam?
En er staat Van der Heijden en Van Duin op culinair gebied nog meer te wachten. In Veere genieten ze van een Zeeuws biertje en in Yrseke van verse oesters. Althans, Janny, want André houdt helemaal niet van de schaaldieren. Toch laat hij haar niet alleen. Ze leren oesters steken van Peter, die meermaals Nederlands kampioen oestersteken werd. (HH)
Partnerbijdrage
Dit programma vervangt Beste Zangers op NPO1
14:13Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan
10:34Op deze datum gaat Eén Tegen 100 weer van start, met Caroline én Buddy
10:02Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'