TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is goed eten en drinken in Zeeland, ontdekken André van Duin en Janny van der Heijden in deze Denkend aan Holland. De twee belanden in een chocoladewinkeltje in Middelburg, waar ze geblinddoekt bonbons proeven.
Chocolade is altijd goed, maar het beroemdste Zeeuwse zoet is natuurlijk de boterbabbelaar. Margot schreef een boek over het snoepje en kan er alles over vertellen. Hoe komt het bijvoorbeeld aan zijn naam?
En er staat Van der Heijden en Van Duin op culinair gebied nog meer te wachten. In Veere genieten ze van een Zeeuws biertje en in Yrseke van verse oesters. Althans, Janny, want André houdt helemaal niet van de schaaldieren. Toch laat hij haar niet alleen. Ze leren oesters steken van Peter, die meermaals Nederlands kampioen oestersteken werd. (HH)
Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'
13:28De veelbelovende Vlaamse oorlogsserie Breendonk is straks ook in Nederland te zien
13:02Er komt een documentaireserie over voetbaloplichter Bernio Verhagen alias De Spookvoetballer
12:58Matthijs van Nieuwkerk is definitief terug van weggeweest met nieuwe spelshow op SBS6