TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is maar goed dat Janny van der Heijden en André van Duin weinig haast hebben in Denkend aan Holland, de Elfstedentocht. Deze week krijgt het duo te maken met een onverwacht incident op de vaarroute van Bolsward naar Harlingen waardoor ze ruim een dag vertraging oplopen.
Uiteindelijk meren ze toch nog aan in Harlingen, waar ze bij de stempelpost een ontmoeting hebben met Piet Paulusma. De weerman is een groot liefhebber van de Elfstedentocht en is er al jaren van overtuigd dat het slechts een kwestie van tijd is voordat het schaatsevenement weer plaats gaat vinden.
Na Harlingen wacht de reis naar Franeker, een traject waar niets anders te zien valt dan uitgestrekte, vlakke landschappen. Uiteindelijk vinden ze een slaapplaats in het kleine dorpje Ried.
Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, De quiz van het jaar 2025, Mrs. Doubtfire
00:09Lou Snoek maakt indruk in De Oranjewinter met terugblik op Cafébrand Volendam (video)