TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is maar goed dat Janny van der Heijden en André van Duin weinig haast hebben in Denkend aan Holland, de Elfstedentocht. Deze week krijgt het duo te maken met een onverwacht incident op de vaarroute van Bolsward naar Harlingen waardoor ze ruim een dag vertraging oplopen.
Uiteindelijk meren ze toch nog aan in Harlingen, waar ze bij de stempelpost een ontmoeting hebben met Piet Paulusma. De weerman is een groot liefhebber van de Elfstedentocht en is er al jaren van overtuigd dat het slechts een kwestie van tijd is voordat het schaatsevenement weer plaats gaat vinden.
Na Harlingen wacht de reis naar Franeker, een traject waar niets anders te zien valt dan uitgestrekte, vlakke landschappen. Uiteindelijk vinden ze een slaapplaats in het kleine dorpje Ried.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin