TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is maar goed dat Janny van der Heijden en André van Duin weinig haast hebben in Denkend aan Holland, de Elfstedentocht. Deze week krijgt het duo te maken met een onverwacht incident op de vaarroute van Bolsward naar Harlingen waardoor ze ruim een dag vertraging oplopen.
Uiteindelijk meren ze toch nog aan in Harlingen, waar ze bij de stempelpost een ontmoeting hebben met Piet Paulusma. De weerman is een groot liefhebber van de Elfstedentocht en is er al jaren van overtuigd dat het slechts een kwestie van tijd is voordat het schaatsevenement weer plaats gaat vinden.
Na Harlingen wacht de reis naar Franeker, een traject waar niets anders te zien valt dan uitgestrekte, vlakke landschappen. Uiteindelijk vinden ze een slaapplaats in het kleine dorpje Ried.
Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'
14:00Dit fragment van De Bondgenoten houdt nu al de gemoederen bezig