TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog maar vier weken geleden dat Janny van der Heijden en André van Duin in Leiden aan boord stapten voor een nieuw seizoen Denkend aan Holland. Inmiddels zijn ze alweer bijna op de eindbestemming in de provincie Groningen.
Van het dorpje Garnwerd varen de Omroep MAX-prominenten over het Reitdiep naar het vissersdorp Zoutkamp. In de haven staat de garnalenkoningin hen op te wachten. Elk jaar gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp.
Met een solex rijden de twee vervolgens naar het theemuseum in Houwerzijl. Verder geeft boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer én is er spektakel bij een KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'