TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog maar vier weken geleden dat Janny van der Heijden en André van Duin in Leiden aan boord stapten voor een nieuw seizoen Denkend aan Holland. Inmiddels zijn ze alweer bijna op de eindbestemming in de provincie Groningen.
Van het dorpje Garnwerd varen de Omroep MAX-prominenten over het Reitdiep naar het vissersdorp Zoutkamp. In de haven staat de garnalenkoningin hen op te wachten. Elk jaar gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp.
Met een solex rijden de twee vervolgens naar het theemuseum in Houwerzijl. Verder geeft boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer én is er spektakel bij een KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert