TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog maar vier weken geleden dat Janny van der Heijden en André van Duin in Leiden aan boord stapten voor een nieuw seizoen Denkend aan Holland. Inmiddels zijn ze alweer bijna op de eindbestemming in de provincie Groningen.
Van het dorpje Garnwerd varen de Omroep MAX-prominenten over het Reitdiep naar het vissersdorp Zoutkamp. In de haven staat de garnalenkoningin hen op te wachten. Elk jaar gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp.
Met een solex rijden de twee vervolgens naar het theemuseum in Houwerzijl. Verder geeft boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer én is er spektakel bij een KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'