TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog maar vier weken geleden dat Janny van der Heijden en André van Duin in Leiden aan boord stapten voor een nieuw seizoen Denkend aan Holland. Inmiddels zijn ze alweer bijna op de eindbestemming in de provincie Groningen.
Van het dorpje Garnwerd varen de Omroep MAX-prominenten over het Reitdiep naar het vissersdorp Zoutkamp. In de haven staat de garnalenkoningin hen op te wachten. Elk jaar gaat deze titel naar een andere inwoonster van het dorp.
Met een solex rijden de twee vervolgens naar het theemuseum in Houwerzijl. Verder geeft boswachter Jaap een rondleiding door de natuur rondom het Lauwersmeer én is er spektakel bij een KNRM-oefening. Het echte afmeren gebeurt in de haven van Lauwersoog, waar het tijd is voor een terugblik op dit seizoen.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in