TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vierde reeks van Denkend aan Holland begint in de oudste botanische tuin van Nederland, de Hortus botanicus in Leiden. Janny van der Heijden heeft meteen een interessant weetje voor André van Duin: hier is de eerste tulp van Nederland geplant. Per sloep verkennen ze vervolgens het centrum van de Sleutelstad, daarna vervolgen ze hun tocht richting de Kagerplassen.
Het tv-koppel is nog lang niet uitgevaren. Vorige maand zijn Van der Heijden en Van Duin gespot in de Lingehaven in Gorinchem voor de opnames van het vijfde seizoen. Mogelijk kunnen kijkers dit al in augustus verwachten. Later dit jaar maken ze ook nog een buitenlands uitstapje. Omroep MAX zendt dan Denkend aan Zwitserland uit, waarin ze per trein het winterse Zwitserse landschap verkennen.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale