TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vierde reeks van Denkend aan Holland begint in de oudste botanische tuin van Nederland, de Hortus botanicus in Leiden. Janny van der Heijden heeft meteen een interessant weetje voor André van Duin: hier is de eerste tulp van Nederland geplant. Per sloep verkennen ze vervolgens het centrum van de Sleutelstad, daarna vervolgen ze hun tocht richting de Kagerplassen.
Het tv-koppel is nog lang niet uitgevaren. Vorige maand zijn Van der Heijden en Van Duin gespot in de Lingehaven in Gorinchem voor de opnames van het vijfde seizoen. Mogelijk kunnen kijkers dit al in augustus verwachten. Later dit jaar maken ze ook nog een buitenlands uitstapje. Omroep MAX zendt dan Denkend aan Zwitserland uit, waarin ze per trein het winterse Zwitserse landschap verkennen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)