TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar André van Duin en Janny van der Heijden de afgelopen seizoenen Nederland nog ontdekten vanaf het water, gaan ze dit keer de grens over. Het stel gaat namelijk in hun nieuwe programma de trein pakken in Denkend aan Zwitserland.
Dat vertelde André aan Paul de Leeuw in zijn podcast De Leeuw lult verder.
Het programma gaat Denkend aan Zwitserland heten, en zal een soort spin-off worden van Denkend aan Holland in combinatie met Rail Away.
“We gaan een beetje doen wat we met het bootje gedaan hebben en nog steeds doen. We gaan met die treintjes door de Alpen en onderweg maken we van alles mee”, zegt de presentator.
Wanneer Denkend aan Zwitserland te zien zal zijn is nog niet bekend. Maar de opnames gaan binnenkort van start.
Lang hoeven we André en Janny niet te missen, want de komende maanden zijn ze niet van de buis af te slaan. Dit weekend zien we het duo eerst terug in de finale van Heel Holland Bakt. En vanaf vrijdag 10 februari debuteert Janny met haar nieuwe programma Voeding en ons Brein, dat wekelijks te zien zal zijn om 16:15 uur op NPO1.
Ook André debuteert die avond met zijn nieuwe programma Bij Van Duin op de Achterbank en is te zien om 21:21 uur op NPO1.
Mexx uit B&B Vol Liefde onthult: 'Dit heb ik van het programma geleerd'
13:14Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland