TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar André van Duin en Janny van der Heijden de afgelopen seizoenen Nederland nog ontdekten vanaf het water, gaan ze dit keer de grens over. Het stel gaat namelijk in hun nieuwe programma de trein pakken in Denkend aan Zwitserland.
Dat vertelde André aan Paul de Leeuw in zijn podcast De Leeuw lult verder.
Het programma gaat Denkend aan Zwitserland heten, en zal een soort spin-off worden van Denkend aan Holland in combinatie met Rail Away.
“We gaan een beetje doen wat we met het bootje gedaan hebben en nog steeds doen. We gaan met die treintjes door de Alpen en onderweg maken we van alles mee”, zegt de presentator.
Wanneer Denkend aan Zwitserland te zien zal zijn is nog niet bekend. Maar de opnames gaan binnenkort van start.
Lang hoeven we André en Janny niet te missen, want de komende maanden zijn ze niet van de buis af te slaan. Dit weekend zien we het duo eerst terug in de finale van Heel Holland Bakt. En vanaf vrijdag 10 februari debuteert Janny met haar nieuwe programma Voeding en ons Brein, dat wekelijks te zien zal zijn om 16:15 uur op NPO1.
Ook André debuteert die avond met zijn nieuwe programma Bij Van Duin op de Achterbank en is te zien om 21:21 uur op NPO1.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi