TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is de koffie klaar? Dan mogen de trossen los voor een nieuw vaartochtje in Denkend aan Holland. Eerste aanlegplaats is Gorinchem, door de ANWB gekwalificeerd als mooiste vestingstad van Nederland. Zijn Janny en André net zo onder de indruk van het historische plaatsje?
Het volgende stukje varen duurt niet lang, maar voert wel over de drukke Merwede. Even oppassen dus voor stuurman André. Veilig aangekomen in de haven van Woudrichem krijgt het duo een rondleiding door Slot Loevestein.
Het kasteel, dat ooit dienstdeed als gevangenis, is onlosmakelijk verbonden met Hugo de Groot. De beroemde rechtsgeleerde wist in 1621 te ontsnappen door zich in een boekenkist te verstoppen. Janny en André zijn benieuwd hoe hij dat precies voor elkaar heeft gekregen.
Deze herhaling van Denkend aan Holland is op dinsdag 23 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los