TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is de koffie klaar? Dan mogen de trossen los voor een nieuw vaartochtje in Denkend aan Holland. Eerste aanlegplaats is Gorinchem, door de ANWB gekwalificeerd als mooiste vestingstad van Nederland. Zijn Janny en André net zo onder de indruk van het historische plaatsje?
Het volgende stukje varen duurt niet lang, maar voert wel over de drukke Merwede. Even oppassen dus voor stuurman André. Veilig aangekomen in de haven van Woudrichem krijgt het duo een rondleiding door Slot Loevestein.
Het kasteel, dat ooit dienstdeed als gevangenis, is onlosmakelijk verbonden met Hugo de Groot. De beroemde rechtsgeleerde wist in 1621 te ontsnappen door zich in een boekenkist te verstoppen. Janny en André zijn benieuwd hoe hij dat precies voor elkaar heeft gekregen.
Deze herhaling van Denkend aan Holland is op dinsdag 23 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af
09:06Dit is de winnaar van No Way Back VIPS
08:00De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers op puntje van hun stoel tijdens enorm spannende finale
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next