TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is de koffie klaar? Dan mogen de trossen los voor een nieuw vaartochtje in Denkend aan Holland. Eerste aanlegplaats is Gorinchem, door de ANWB gekwalificeerd als mooiste vestingstad van Nederland. Zijn Janny en André net zo onder de indruk van het historische plaatsje?
Het volgende stukje varen duurt niet lang, maar voert wel over de drukke Merwede. Even oppassen dus voor stuurman André. Veilig aangekomen in de haven van Woudrichem krijgt het duo een rondleiding door Slot Loevestein.
Het kasteel, dat ooit dienstdeed als gevangenis, is onlosmakelijk verbonden met Hugo de Groot. De beroemde rechtsgeleerde wist in 1621 te ontsnappen door zich in een boekenkist te verstoppen. Janny en André zijn benieuwd hoe hij dat precies voor elkaar heeft gekregen.
Deze herhaling van Denkend aan Holland is op dinsdag 23 juli 2024 om 17:10 uur te zien op NPO 1. (HH)
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene