TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe bedreven is André van Duin in kantklossen? Dat wordt duidelijk in deze aflevering van Denkend aan Vlaanderen. Samen met Janny van der Heijden bezoekt hij Brugge, en die stad heeft een legendarische kantindustrie. De twee gaan zelf aan de slag om een stukje kant te maken, iets wat nog best lastig blijkt.
Brugge staat ook bekend als chocoladeparadijs en daar vertelt de befaamde Vlaamse chocolatier Dominique Persoone hen alles over. Uiteraard wordt er gesmikkeld, niet alleen van chocolade maar ook van friet.
Tijdens hun trip naar Brugge lopen Janny en André de mannen van Dwars door de Lage Landen tegen het lijf, het programma dat afgelopen jaar de Gouden Televizier-Ring won. Als Janny hen uitnodigt om een hapje mee te eten, slaan ze dat niet af.
Denkend aan Vlaanderen is iedere zondag om 21:30 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering staat gepland voor zondag 30 maart 2025.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen