TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe bedreven is André van Duin in kantklossen? Dat wordt duidelijk in deze aflevering van Denkend aan Vlaanderen. Samen met Janny van der Heijden bezoekt hij Brugge, en die stad heeft een legendarische kantindustrie. De twee gaan zelf aan de slag om een stukje kant te maken, iets wat nog best lastig blijkt.
Brugge staat ook bekend als chocoladeparadijs en daar vertelt de befaamde Vlaamse chocolatier Dominique Persoone hen alles over. Uiteraard wordt er gesmikkeld, niet alleen van chocolade maar ook van friet.
Tijdens hun trip naar Brugge lopen Janny en André de mannen van Dwars door de Lage Landen tegen het lijf, het programma dat afgelopen jaar de Gouden Televizier-Ring won. Als Janny hen uitnodigt om een hapje mee te eten, slaan ze dat niet af.
Denkend aan Vlaanderen is iedere zondag om 21:30 uur te zien bij MAX op NPO 1. Deze aflevering staat gepland voor zondag 30 maart 2025.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap