TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Janny van der Heijden, André van Duin en trouwe viervoeter Nhaan gaan overwinteren in het zuiden. Denk nu niet meteen aan een Spaanse costa, want het duo blijft een stuk dichter bij huis. Net als in eerdere series stappen zij in deze nieuwe reeks wederom op de boot, ditmaal om vanaf het water op verkenning te gaan door Vlaanderen, de noordelijke deelstaat van België.
Onderweg wordt onder meer een bezoek gebracht aan de stad Antwerpen en aan de kustplaats Oostende. André en Janny maken de kijkers deelgenoot van de mooiste historische en culturele bezienswaardigheden en de meest tongstrelende gerechten die ze tijdens deze ontdekkingstocht tegenkomen.
Ook is de kans groot dat ze tijdens hun trip nog een paar BV'ers (bekende Vlamingen) tegen het lijf lopen.
Denkend aan Vlaanderen zie je vanaf 9 maart 2025 iedere zondag vanaf 21:35 uur bij MAX op NPO 1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten