TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Janny van der Heijden aan Zwitserland denkt, dan poppen de beelden op uit haar jeugdboeken: van Heidi die met haar opa en geitenhoeder Peter avonturen beleefde op groene alpenweiden met besneeuwde bergtoppen op de achtergrond.
In de nieuwe serie Denkend aan Zwitserland bezoekt Van der Heijden het land van haar fictieve jeugdvriendin. En wie kan ze dan beter meenemen dan André van Duin, met wie ze al zoveel gezellige boottochtjes gemaakt heeft?
De reis gaat dit keer niet per boot, maar per trein. Ze starten op Amsterdam Centraal Station en genieten van de voorbijtrekkende landschappen en stoppen her en der om iets van de typische Zwitserse cultuur te snuiven. De eerste stop is in Zermatt, een wintersportoord, om de Matterhorn te bekijken.
Denkend aan Zwitserland is vanaf zondag 26 november om 21:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026