TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als Janny van der Heijden aan Zwitserland denkt, dan poppen de beelden op uit haar jeugdboeken: van Heidi die met haar opa en geitenhoeder Peter avonturen beleefde op groene alpenweiden met besneeuwde bergtoppen op de achtergrond.
In de nieuwe serie Denkend aan Zwitserland bezoekt Van der Heijden het land van haar fictieve jeugdvriendin. En wie kan ze dan beter meenemen dan André van Duin, met wie ze al zoveel gezellige boottochtjes gemaakt heeft?
De reis gaat dit keer niet per boot, maar per trein. Ze starten op Amsterdam Centraal Station en genieten van de voorbijtrekkende landschappen en stoppen her en der om iets van de typische Zwitserse cultuur te snuiven. De eerste stop is in Zermatt, een wintersportoord, om de Matterhorn te bekijken.
Denkend aan Zwitserland is vanaf zondag 26 november om 21:30 uur te zien bij MAX op NPO1.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026