TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koppels met een kinderwens die moeite hebben om zwanger te raken, kunnen aankloppen bij een vruchtbaarheidskliniek. Er is dankzij ivf en draagmoederschap veel mogelijk, maar sommige mensen lopen toch tegen grenzen aan, bijvoorbeeld bij het vinden van een draagmoeder.
Het derde en laatste deel van documentaireserie Dilemma’s van Dokters volgt gynaecoloog Marieke Schoonenberg, die in har werk grenzen kan stellen en breken. Samen met collega Marieke Verhoeven gaat ze naar Engeland, waar ze spreekt met Kim Cotton. De eerste Britse draagmoeder runt een bureau dat vrijwillige draagmoeders in contact brengt met wensouders. Is dit ook een idee voor Nederland, waar het nog strafbaar is om een oproep te doen voor een draagmoeder of je als draagmoeder aan te bieden?
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij