TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lange tijd was de rol van Amerikaanse presidentsvrouw vooral decoratief. De first lady werd geacht als goede gastvrouw naast haar man te staan en te zorgen voor de kerstversiering in het Witte Huis. Niet iedereen had trek in die rol op de achtergrond.
In Dionne Dicht Bij de First Ladies spreekt Dionne Stax deze week de dochter van Betty Ford, een van de eerste presidentsvrouwen die zelf politiek actief was. Ze sprak zich uit voor gelijke rechten en het recht op abortus. Als ervaringsdeskundige vroeg ze tevens aandacht voor de bestrijding van borstkanker en verslaving.
Ook gaat Stax op bezoek bij Melanne Verveer. Deze vriendin en zakenpartner van Hillary Clinton vertelt hoe de first lady ondanks de kritiek die dat haar opleverde haar eigen ambities nastreefde.
Partnerbijdrage
Linda de Mol (61) geeft gezondheidsupdate na operatie: ‘Nog beetje krakkemikkig’
09:17Chantal Janzen genadeloos eerlijk over ‘natuurlijke’ uiterlijk: ‘Botox in m’n frons’
13:53Op deze datum zie je een nieuw seizoen van Hunted VIPS
11:10Bart uit Paradise Hotel deelt heftige update over ziekenhuisopname: 'Ik verloor mijn zicht'
10:52Verrassing voor jarige Johan Derksen in Vandaag Inside