TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Lange tijd was de rol van Amerikaanse presidentsvrouw vooral decoratief. De first lady werd geacht als goede gastvrouw naast haar man te staan en te zorgen voor de kerstversiering in het Witte Huis. Niet iedereen had trek in die rol op de achtergrond.
In Dionne Dicht Bij de First Ladies spreekt Dionne Stax deze week de dochter van Betty Ford, een van de eerste presidentsvrouwen die zelf politiek actief was. Ze sprak zich uit voor gelijke rechten en het recht op abortus. Als ervaringsdeskundige vroeg ze tevens aandacht voor de bestrijding van borstkanker en verslaving.
Ook gaat Stax op bezoek bij Melanne Verveer. Deze vriendin en zakenpartner van Hillary Clinton vertelt hoe de first lady ondanks de kritiek die dat haar opleverde haar eigen ambities nastreefde.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten