TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lange tijd was de rol van Amerikaanse presidentsvrouw vooral decoratief. De first lady werd geacht als goede gastvrouw naast haar man te staan en te zorgen voor de kerstversiering in het Witte Huis. Niet iedereen had trek in die rol op de achtergrond.
In Dionne Dicht Bij de First Ladies spreekt Dionne Stax deze week de dochter van Betty Ford, een van de eerste presidentsvrouwen die zelf politiek actief was. Ze sprak zich uit voor gelijke rechten en het recht op abortus. Als ervaringsdeskundige vroeg ze tevens aandacht voor de bestrijding van borstkanker en verslaving.
Ook gaat Stax op bezoek bij Melanne Verveer. Deze vriendin en zakenpartner van Hillary Clinton vertelt hoe de first lady ondanks de kritiek die dat haar opleverde haar eigen ambities nastreefde.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen