TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor avontuurlijk ingestelde reizigers geeft het eten in andere oorden een extra dimensie aan hun vakantie. Maar waar vind je in het buitenland de beste restaurants en eettentjes, en wat moet je beslist proberen van de menukaart? Ook in dit tweede seizoen van Dish Iss Europe bezoekt Miljuschka Witzenhausen een leuk rijtje Europese steden, waar ze op zoek gaat naar verborgen culinaire pareltjes.
Ze begint in Kopenhagen, waar Noma - misschien wel het beste restaurant ter wereld - later dit jaar helaas de deuren sluit. Gelukkig heeft de stad nog genoeg andere toffe restaurants, en die hebben geen wachtlijst van twee maanden.
De komende weken bezoekt Miljuschka hotspots in Londen, Palermo, Antwerpen en Valencia, om dicht bij huis te eindigen in Amsterdam.
De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Dish Is Europe zie je op zaterdag 2 november vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
John Buijsman duikt op in Goede Tijden, Slechte Tijden
08:20Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage