TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor avontuurlijk ingestelde reizigers geeft het eten in andere oorden een extra dimensie aan hun vakantie. Maar waar vind je in het buitenland de beste restaurants en eettentjes, en wat moet je beslist proberen van de menukaart? Ook in dit tweede seizoen van Dish Iss Europe bezoekt Miljuschka Witzenhausen een leuk rijtje Europese steden, waar ze op zoek gaat naar verborgen culinaire pareltjes.
Ze begint in Kopenhagen, waar Noma - misschien wel het beste restaurant ter wereld - later dit jaar helaas de deuren sluit. Gelukkig heeft de stad nog genoeg andere toffe restaurants, en die hebben geen wachtlijst van twee maanden.
De komende weken bezoekt Miljuschka hotspots in Londen, Palermo, Antwerpen en Valencia, om dicht bij huis te eindigen in Amsterdam.
De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Dish Is Europe zie je op zaterdag 2 november vanaf 21:00 uur op 24Kitchen.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)