TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De jongste generaties Nederlanders zijn opgegroeid zonder angst voor oorlog. Is daardoor de vechtbereidheid van Nederland afgenomen? En hoe staat het met onze vaderlandsliefde? Het nieuwe journalistieke EO-programma Dit Is de Kwestie onderzoekt ethische vraagstukken en morele dilemma’s.
De aanleiding is steeds een actuele maatschappelijke gebeurtenis, zoals de terugkeer van de oorlogsdreiging na de Russische inval in Oekraïne. Zonder van tevoren een standpunt in te nemen gaan Tijs van den Brink, Margje Fikse en Kefah Allush op zoek naar verschillende invalshoeken en meningen. Die kunnen confronterend, schurend en ongemakkelijk zijn. Hiermee hopen ze de kijkers van Dit Is de Kwestie uit hun eigen bubbels te halen en vooral aan te zetten om zelf na te denken.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?