TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland ligt de behandelgrens voor extreem vroeggeboren kinderen op 24 weken. Dat betekent dat baby’s die eerder ter wereld komen hier geen behandeling krijgen en dus sterven. In landen als België, Zweden en Duitsland ligt de behandelgrens grens lager, soms zelfs al bij 22 weken. Rachel Rosier onderzoekt in deze aflevering van Dit Is de Kwestie of de richtlijn voor extreme vroeggeboorten in Nederland niet te strikt is.
Hiervoor gaat ze in gesprek met artsen die de Nederlandse richtlijn opstelden. Waarom is deze zo streng? Ook bezoekt ze in een ziekenhuis de afdeling neonatologie en ontmoet ze verschillende kinderen die extreem vroeggeboren zijn. Met een van hen gaat Rachel terug naar Duitsland voor een ontmoeting met de artsen die hem behandelden.
Deze aflevering van Dit Is de Kwestie zie je op dinsdag 24 september vanaf 21:00 uur bij EO op NPO 2.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek
10:07De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne