TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is het hebben van een huisdier straks alleen nog voor de rijken? Daarover buigen Tijs van den Brink, Margje Fikse en Kefah Allush zich in deze aflevering van Dit Is de Kwestie.
Steeds meer mensen kunnen de zorg van een huisdier niet meer betalen. Door inflatie en gestegen kosten voor levensonderhoud is het voor minima moeilijker rondkomen. Daarnaast zijn de kosten voor de dierenarts gestegen, deels door steeds verdergaande professionalisering.
Een ander fenomeen is de monopoliepositie die commerciële bedrijven zich hebben toegeëigend voor spoedzorg voor dieren. Een gezin met een huisdier dat met spoed een behandeling nodig heeft, moet zich steeds vaker in de schulden steken. Niet alleen dierenorganisaties maken zich zorgen, ook het asiel luidt de noodklok.
Deze aflevering van Dit Is de Kwestie is op woensdag 18 oktober om 22:18 uur te zien bij EO op NPO2.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'