TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Is het hebben van een huisdier straks alleen nog voor de rijken? Daarover buigen Tijs van den Brink, Margje Fikse en Kefah Allush zich in deze aflevering van Dit Is de Kwestie.
Steeds meer mensen kunnen de zorg van een huisdier niet meer betalen. Door inflatie en gestegen kosten voor levensonderhoud is het voor minima moeilijker rondkomen. Daarnaast zijn de kosten voor de dierenarts gestegen, deels door steeds verdergaande professionalisering.
Een ander fenomeen is de monopoliepositie die commerciële bedrijven zich hebben toegeëigend voor spoedzorg voor dieren. Een gezin met een huisdier dat met spoed een behandeling nodig heeft, moet zich steeds vaker in de schulden steken. Niet alleen dierenorganisaties maken zich zorgen, ook het asiel luidt de noodklok.
Deze aflevering van Dit Is de Kwestie is op woensdag 18 oktober om 22:18 uur te zien bij EO op NPO2.
Vanavond op TV: Vera, Central Intelligence, Jack Reacher
22:16B&B Vol Liefde-kijkers nemen het op voor Suus: 'Van muurkunstenaar naar muurbloempje'
19:56Van deze documentaire kennen we Jiry die Iris bezoekt in B&B Vol Liefde
18:36Marlijn Weerdenburg over haar vuurdoop bij We Zijn er Bijna!: 'Iedereen was zo weg van Martine'
16:19Timothy uit B&B Vol Liefde is 'trending': dit vindt de kijker van hem