TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijs van den Brink is terug met zijn talkshow Dit is Tijs. Lastige onderwerpen schuwt hij niet, zo bleek eerder al. Zo praatte hij met Joodse Nederlanders over het toenemende antisemitisme en leidde hij een debat over radicalisering in de politiek.
De onderwerpen komen voort uit de actualiteit, maar voor prinses Beatrix maakt hij graag een uitzondering. “Zij is toch een beetje ‘mijn’ koningin, en ze is gelovig. Ik ben benieuwd hoe ze terugkijkt op de tijd waarin ze heeft geregeerd en op de secularisatie die toen heeft plaatsgevonden", aldus Tijs.
"Niet dat er een verband is tussen die twee, maar ik ben benieuwd naar haar visie daarop. Als zij wil langskomen, vegen we daar graag de uitzending voor leeg”, vertelde Van den Brink vorig jaar bij de start van het programma.
Dit is Tijs is vanaf 25 januari 2025 weer iedere zaterdag om 22:20 uur te zien bij EO op NPO 2.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire