TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de makers van Race Across the World moeten kandidaten een beetje gek zijn om aan dit van oorsprong Britse programma mee te doen. Daar zouden ze best gelijk in kunnen hebben, want lang niet iedereen staat te popelen om twee maanden van huis te zijn en ruim 14.000 kilometer af te leggen door zeventien Midden- en Zuid-Amerikaanse landen.
Toch is het RTL gelukt om diverse bekende duo's te strikken. Niemand minder dan zanger en theatermaker Bastiaan Ragas en zoon Sem, stand-up komiek Howard Komproe en vriend Dre, Nederland In Beweging-presentatrice Olga Commandeur en echtgenoot Frank, contrabassist en Maestro-jurylid Dominic Seldis en dochter Katy en tv-kok Hugo Kennis en dj Eva Cleven gaan vanaf vanavond de uitdaging aan.
Deze vijf koppels gaan van start in Mexico-Stad waar presentator Martijn Krabbé hen een eenvoudige opdracht meegeeft: kom als eerste aan in Ushuaia, de zuidelijkste stad ter wereld. De koppels mogen niet het vliegtuig pakken en moeten het zonder mobieltje doen, maar verder is alles toegestaan tijdens deze bijzondere reis. Het snelste stel is naast een onvergetelijke ervaring ook nog 15.000 euro rijker.
Race Across the World is vanaf woensdag 15 maart om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm