TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens de makers van Race Across the World moeten kandidaten een beetje gek zijn om aan dit van oorsprong Britse programma mee te doen. Daar zouden ze best gelijk in kunnen hebben, want lang niet iedereen staat te popelen om twee maanden van huis te zijn en ruim 14.000 kilometer af te leggen door zeventien Midden- en Zuid-Amerikaanse landen.
Toch is het RTL gelukt om diverse bekende duo's te strikken. Niemand minder dan zanger en theatermaker Bastiaan Ragas en zoon Sem, stand-up komiek Howard Komproe en vriend Dre, Nederland In Beweging-presentatrice Olga Commandeur en echtgenoot Frank, contrabassist en Maestro-jurylid Dominic Seldis en dochter Katy en tv-kok Hugo Kennis en dj Eva Cleven gaan vanaf vanavond de uitdaging aan.
Deze vijf koppels gaan van start in Mexico-Stad waar presentator Martijn Krabbé hen een eenvoudige opdracht meegeeft: kom als eerste aan in Ushuaia, de zuidelijkste stad ter wereld. De koppels mogen niet het vliegtuig pakken en moeten het zonder mobieltje doen, maar verder is alles toegestaan tijdens deze bijzondere reis. Het snelste stel is naast een onvergetelijke ervaring ook nog 15.000 euro rijker.
Race Across the World is vanaf woensdag 15 maart om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'