TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs neemt het op tegen NOS-journalist Marleen de Rooy. Ze schuiven aan bij Harm Edens, Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal in Dit Was het Nieuws en nemen de actualiteiten van de week door.
Van Meurs staat bekend om zijn energieke shows en snelle grappen en oogstte vorig jaar lof met zijn vijfde theaterprogramma 2636. Zijn shows gaan meer over zijn eigen leven dan over de maatschappij. “Ik vind het lastig om maatschappijkritische dingen te schrijven”, zei Van Meurs daarover tegen Het Parool. “Het interesseert me best, maar ik ben niet slimmer dan mijn publiek. De analyses van Daniël Arends of constructies van Micha Wertheim zitten er echt niet in. Ik probeerde het in mijn eerste voorstellingen en dat voelde heel geforceerd aan.”
Dit Was het Nieuws is sinds 28 september iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 16 november 2023.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'
13:51Zien: Merel Ek toont haar opvallende tatoeage bij Vandaag Inside Oranje
13:23Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'