TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cabaretier René van Meurs neemt het op tegen NOS-journalist Marleen de Rooy. Ze schuiven aan bij Harm Edens, Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal in Dit Was het Nieuws en nemen de actualiteiten van de week door.
Van Meurs staat bekend om zijn energieke shows en snelle grappen en oogstte vorig jaar lof met zijn vijfde theaterprogramma 2636. Zijn shows gaan meer over zijn eigen leven dan over de maatschappij. “Ik vind het lastig om maatschappijkritische dingen te schrijven”, zei Van Meurs daarover tegen Het Parool. “Het interesseert me best, maar ik ben niet slimmer dan mijn publiek. De analyses van Daniël Arends of constructies van Micha Wertheim zitten er echt niet in. Ik probeerde het in mijn eerste voorstellingen en dat voelde heel geforceerd aan.”
Dit Was het Nieuws is sinds 28 september iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 16 november 2023.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten