TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de thema’s in deze Dit Was het Nieuws is ongetwijfeld Prinsjesdag. De Miljoenennota is dinsdag bekendgemaakt en koning Willem-Alexander heeft de Troonrede uitgesproken. De teams van het satirische programma weten daar waarschijnlijk wel raad mee.
Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek worden bijgestaan door cabaretier Bert Visscher en presentator en dierenvriend Gabriel Martina, ook bekend onder de naam Wildebras.
Martina heeft veel volgers op zijn sociale media. Ook maakt hij het jeugdprogramma Wilde Buren waarin hij conflicten tussen mens en dier behandelt. Wildebras is al van kind af aan gefascineerd door dieren. “Als ik naar de dieren keek, beeldde ik me in dat zij zich net zo voelden als ik”, vertelt hij in Trouw.
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 19 september 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis