TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de thema’s in deze Dit Was het Nieuws is ongetwijfeld Prinsjesdag. De Miljoenennota is dinsdag bekendgemaakt en koning Willem-Alexander heeft de Troonrede uitgesproken. De teams van het satirische programma weten daar waarschijnlijk wel raad mee.
Teamcaptains Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek worden bijgestaan door cabaretier Bert Visscher en presentator en dierenvriend Gabriel Martina, ook bekend onder de naam Wildebras.
Martina heeft veel volgers op zijn sociale media. Ook maakt hij het jeugdprogramma Wilde Buren waarin hij conflicten tussen mens en dier behandelt. Wildebras is al van kind af aan gefascineerd door dieren. “Als ik naar de dieren keek, beeldde ik me in dat zij zich net zo voelden als ik”, vertelt hij in Trouw.
Deze aflevering van Dit Was het Nieuws is op donderdag 19 september 2024 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene