TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Thomas van Groningen zit meestal aan talkshowtafels, maar nu mag hij aanschuiven achter de desk van Dit Was het Nieuws.
De politiek verslaggever begon zijn carrière bij BNR Nieuwsradio en kende zijn grote doorbraak op tv in de zomer van 2021. Hij schoof regelmatig aan bij De Oranjezomer en daarna was hij steeds vaker in Veronica Inside te zien. Ook Beau en Op1 wisten hem te vinden. Bij die laatste talkshow is hij momenteel een vast gezicht als politiek duider.
Hopelijk sparen Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal hem een beetje, want zijn oud-collega's Johan Derksen en René van der Gijp willen hem nog weleens stevig aanpakken. In het radioprogramma The Friday move liet Van Groningen weten zich daar overigens weinig van aan te trekken.
Dit Was het Nieuws is sinds 28 september iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering met Thomas van Groningen en auteur Raounak Khaddari volgt op 26 oktober 2023.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel