TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Atletiekliefhebbers konden Gregory Sedoc de afgelopen tijd al vaak op televisie zien. Bij de NOS is hij een graag geziene studiogast. Zo gaf hij in juli analyses tijdens de WK Atletiek in het Amerikaanse Eugene. Eind augustus schoof hij opnieuw aan om mee te kijken naar de EK in München. En passant gaf hij Studio sport-presentatrice Rivkah op het Veld nog een lesje polsstokhoogspringen op het terrein van de NOS.
De oud-atleet, met hordelopen en verspringen als specialiteit, schuift dit keer aan bij Dit was het nieuws. Dat doet hij samen met Lisa Ostermann, die in 2020 het Leids Cabaret Festival op haar naam zette. De Volkskrant riep haar in 2021 uit tot comedytalent van het jaar. Wat weten de sportanalist en de cabaretier over de actualiteit?
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'