TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Atletiekliefhebbers konden Gregory Sedoc de afgelopen tijd al vaak op televisie zien. Bij de NOS is hij een graag geziene studiogast. Zo gaf hij in juli analyses tijdens de WK Atletiek in het Amerikaanse Eugene. Eind augustus schoof hij opnieuw aan om mee te kijken naar de EK in München. En passant gaf hij Studio sport-presentatrice Rivkah op het Veld nog een lesje polsstokhoogspringen op het terrein van de NOS.
De oud-atleet, met hordelopen en verspringen als specialiteit, schuift dit keer aan bij Dit was het nieuws. Dat doet hij samen met Lisa Ostermann, die in 2020 het Leids Cabaret Festival op haar naam zette. De Volkskrant riep haar in 2021 uit tot comedytalent van het jaar. Wat weten de sportanalist en de cabaretier over de actualiteit?
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur