TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Atletiekliefhebbers konden Gregory Sedoc de afgelopen tijd al vaak op televisie zien. Bij de NOS is hij een graag geziene studiogast. Zo gaf hij in juli analyses tijdens de WK Atletiek in het Amerikaanse Eugene. Eind augustus schoof hij opnieuw aan om mee te kijken naar de EK in München. En passant gaf hij Studio sport-presentatrice Rivkah op het Veld nog een lesje polsstokhoogspringen op het terrein van de NOS.
De oud-atleet, met hordelopen en verspringen als specialiteit, schuift dit keer aan bij Dit was het nieuws. Dat doet hij samen met Lisa Ostermann, die in 2020 het Leids Cabaret Festival op haar naam zette. De Volkskrant riep haar in 2021 uit tot comedytalent van het jaar. Wat weten de sportanalist en de cabaretier over de actualiteit?
Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS