TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onderzoeksjournalist en schrijver Thomas Rueb neemt plaats achter de desk van Dit Was het Nieuws. Harm Edens, Jan Jaap van der Wal en Peter Pannekoek krijgen ook gezelschap van zangeres en songwriter Merol. Zij brak in 2018 door met het nummer Lekker met de Meiden. In april komt haar debuutalbum Troostprijs uit.
Thomas Rueb is onder meer bekend van zijn boek Laura H. over het kalifaatmeisje uit Zoetermeer. Hiermee won hij in 2019 de Brusseprijs, voor het beste Nederlandstalige journalistieke boek. Hopelijk hebben beide gasten de tip gelezen die teamcaptain Peter Pannekoek onlangs in de Gooi- en Eemlander gaf: "Het is soms een valkuil dat de gast denkt mee te moeten in het tempo van grappen maken. Eigenlijk is het het beste als je jezelf blijft."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend