TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij is al vanaf het begin in 1996 het vaste gezicht van Dit Was het Nieuws en ook in het nieuwe seizoen is hij weer van de partij: Harm Edens. De presentator ontvangt naast teamcaptains Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal twee wisselende gasten om het nieuws door te nemen. In deze eerste aflevering zijn dat Frank Dane en Roxane Knetemann.
Dane is vooral bekend als radio-dj bij Radio 538, waar hij van maandag tot donderdag De 538 Middagshow verzorgt. Ook is hij onderdeel van het presentatieteam van RTL Boulevard.
Knetemann is een voormalig professioneel wielrenster en de dochter van wijlen Gerrie Knetemann. Na haar topsportcarrière werd ze wielercommentator bij de NOS en ze schuift regelmatig aan bij De Avondetappe en Vandaag Inside.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6