TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hij is al vanaf het begin in 1996 het vaste gezicht van Dit Was het Nieuws en ook in het nieuwe seizoen is hij weer van de partij: Harm Edens. De presentator ontvangt naast teamcaptains Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal twee wisselende gasten om het nieuws door te nemen. In deze eerste aflevering zijn dat Frank Dane en Roxane Knetemann.
Dane is vooral bekend als radio-dj bij Radio 538, waar hij van maandag tot donderdag De 538 Middagshow verzorgt. Ook is hij onderdeel van het presentatieteam van RTL Boulevard.
Knetemann is een voormalig professioneel wielrenster en de dochter van wijlen Gerrie Knetemann. Na haar topsportcarrière werd ze wielercommentator bij de NOS en ze schuift regelmatig aan bij De Avondetappe en Vandaag Inside.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight