TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen gaat Tijs van den Brink in gesprek over geloof en ongeloof met uiteenlopende gasten. De presentator ontvangt Prinses Irene, zanger Ernst Daniël Smid, ex-politicus Rob Oudkerk, radio- en televisiepresentatrice Mieke van der Weij, politicus Frans Timmermans en presentator Arie Boomsma.
EO-presentator Tijs van den Brink is enthousiast over de BN'ers die deelnemen aan het nieuwe seizoen. “Ik ben heel blij met de mensen die meedoen dit seizoen. Zoals Prinses Irene, zij geeft natuurlijk niet veel interviews. Dat ze ervoor kiest om zich over zoiets persoonlijks als geloof uit te laten maakt me blij. Hetzelfde geldt voor Frans Timmermans: Ik ben heel benieuwd hoe hij terugkijkt op zijn katholieke jeugd. Ik vermoed dat het een heel mooi seizoen wordt!”
Presentator Tijs van den Brink voert in het EO-programma intieme gesprekken met zijn gasten over geloof, ongeloof en alles ertussenin. In het nieuwe seizoen ligt de nadruk wederom op de verschillende perspectieven op geloof. Van den Brink is maar liefst acht keer genomineerd voor de Sonja Barend Award.
Adieu God? is vanaf zondag 13 oktober wekelijks om 23.35 uur bij de EO op NPO 2 te zien.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen