TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
DNA Singers zorgt regelmatig voor emotionele momenten tussen familieleden, maar het zangprogramma brengt bij de panelleden ook veel teweeg. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen waren André Hazes jr. en zijn zus Roxeanne voor het eerst in jaren weer samen te zien.
De twee kinderen van André Hazes spraken een lange tijd niet met elkaar en liggen nog altijd allebei in de clinch met hun moeder Rachel. Het maakt de reünie extra speciaal. "Ik vind het heel fijn om dit weer te doen met elkaar", zei André erover. Roxeanne vulde aan: "We zijn bloedfanatiek. Dat hebben we wel echt van papa."
Deze aflevering moet ze het alleen zonder haar broertje doen. Roxeanne en Kees worden namelijk ditmaal bijgestaan door Shay Kreuger en Jamie Westland.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'