TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
DNA Singers zorgt regelmatig voor emotionele momenten tussen familieleden, maar het zangprogramma brengt bij de panelleden ook veel teweeg. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen waren André Hazes jr. en zijn zus Roxeanne voor het eerst in jaren weer samen te zien.
De twee kinderen van André Hazes spraken een lange tijd niet met elkaar en liggen nog altijd allebei in de clinch met hun moeder Rachel. Het maakt de reünie extra speciaal. "Ik vind het heel fijn om dit weer te doen met elkaar", zei André erover. Roxeanne vulde aan: "We zijn bloedfanatiek. Dat hebben we wel echt van papa."
Deze aflevering moet ze het alleen zonder haar broertje doen. Roxeanne en Kees worden namelijk ditmaal bijgestaan door Shay Kreuger en Jamie Westland.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten