TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
DNA Singers zorgt regelmatig voor emotionele momenten tussen familieleden, maar het zangprogramma brengt bij de panelleden ook veel teweeg. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen waren André Hazes jr. en zijn zus Roxeanne voor het eerst in jaren weer samen te zien.
De twee kinderen van André Hazes spraken een lange tijd niet met elkaar en liggen nog altijd allebei in de clinch met hun moeder Rachel. Het maakt de reünie extra speciaal. "Ik vind het heel fijn om dit weer te doen met elkaar", zei André erover. Roxeanne vulde aan: "We zijn bloedfanatiek. Dat hebben we wel echt van papa."
Deze aflevering moet ze het alleen zonder haar broertje doen. Roxeanne en Kees worden namelijk ditmaal bijgestaan door Shay Kreuger en Jamie Westland.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Tineke Schouten maakt haar opwachting in Volle Zalen: 'Cornald Maas is een goede vragensteller'
09:47Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten