TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
DNA Singers zorgt regelmatig voor emotionele momenten tussen familieleden, maar het zangprogramma brengt bij de panelleden ook veel teweeg. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen waren André Hazes jr. en zijn zus Roxeanne voor het eerst in jaren weer samen te zien.
De twee kinderen van André Hazes spraken een lange tijd niet met elkaar en liggen nog altijd allebei in de clinch met hun moeder Rachel. Het maakt de reünie extra speciaal. "Ik vind het heel fijn om dit weer te doen met elkaar", zei André erover. Roxeanne vulde aan: "We zijn bloedfanatiek. Dat hebben we wel echt van papa."
Deze aflevering moet ze het alleen zonder haar broertje doen. Roxeanne en Kees worden namelijk ditmaal bijgestaan door Shay Kreuger en Jamie Westland.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
10:20Video: oud Big Brother-winnaar duikt op in De Bondgenoten
10:02Project Rembrandt keert terug op de buis
10:00Marlijn Weerdenburg speelt Bobbie Cratchit in Scrooge LIVE 2025: 'Heerlijk dramatische rol'