TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
DNA Singers zorgt regelmatig voor emotionele momenten tussen familieleden, maar het zangprogramma brengt bij de panelleden ook veel teweeg. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen waren André Hazes jr. en zijn zus Roxeanne voor het eerst in jaren weer samen te zien.
De twee kinderen van André Hazes spraken een lange tijd niet met elkaar en liggen nog altijd allebei in de clinch met hun moeder Rachel. Het maakt de reünie extra speciaal. "Ik vind het heel fijn om dit weer te doen met elkaar", zei André erover. Roxeanne vulde aan: "We zijn bloedfanatiek. Dat hebben we wel echt van papa."
Deze aflevering moet ze het alleen zonder haar broertje doen. Roxeanne en Kees worden namelijk ditmaal bijgestaan door Shay Kreuger en Jamie Westland.
DNA Singers is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door
12:43Wanneer is Eva weer terug op tv?