TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste gastpanelleden in DNA Singers hebben een muzikale achtergrond, net als teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Jaap Reesema. Dat is geen toeval: artiesten hebben in de regel een goed gehoor en kunnen veel afleiden uit het stemgeluid van de kandidaten.
In de voorlaatste aflevering van dit tweede seizoen breken de makers met deze traditie door twee gasten uit te nodigen die niet in de muziek werken. Radiomaker Mischa Blok en komiek Howard Komproe schuiven aan om te raden wie het bekende familielid is van de vier kandidaten die vanavond voor het eerst voor een groot publiek zingen.
Komproe gaf voor de uitzending al aan dat hij de deelnemers goed zou gaan observeren in de hoop loopjes en maniertjes van bekende artiesten te herkennen.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen