TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste gastpanelleden in DNA Singers hebben een muzikale achtergrond, net als teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Jaap Reesema. Dat is geen toeval: artiesten hebben in de regel een goed gehoor en kunnen veel afleiden uit het stemgeluid van de kandidaten.
In de voorlaatste aflevering van dit tweede seizoen breken de makers met deze traditie door twee gasten uit te nodigen die niet in de muziek werken. Radiomaker Mischa Blok en komiek Howard Komproe schuiven aan om te raden wie het bekende familielid is van de vier kandidaten die vanavond voor het eerst voor een groot publiek zingen.
Komproe gaf voor de uitzending al aan dat hij de deelnemers goed zou gaan observeren in de hoop loopjes en maniertjes van bekende artiesten te herkennen.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen