TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De meeste gastpanelleden in DNA Singers hebben een muzikale achtergrond, net als teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Jaap Reesema. Dat is geen toeval: artiesten hebben in de regel een goed gehoor en kunnen veel afleiden uit het stemgeluid van de kandidaten.
In de voorlaatste aflevering van dit tweede seizoen breken de makers met deze traditie door twee gasten uit te nodigen die niet in de muziek werken. Radiomaker Mischa Blok en komiek Howard Komproe schuiven aan om te raden wie het bekende familielid is van de vier kandidaten die vanavond voor het eerst voor een groot publiek zingen.
Komproe gaf voor de uitzending al aan dat hij de deelnemers goed zou gaan observeren in de hoop loopjes en maniertjes van bekende artiesten te herkennen.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij