TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ouders, kinderen, neven en nichten van Nederlandse artiesten mogen voor één keer in de schoenen staan van hun beroemde familielid. In het nieuwe seizoen van het zang- en spelprogramma DNA Singers laten deze onbekende zangers hun talenten zien aan het Nederlandse publiek.
Presentator Art Rooijakkers verwelkomt twee gloednieuwe teamcaptains: presentator Kees Tol en zangeres Roxeanne Hazes. Samen met hun gastpanelleden en het publiek raden zij van wie de muzikale mystery guest op het podium familie is.
Dat muzikaliteit erfelijk kan zijn, is voor Roxeanne natuurlijk geen nieuws. Maar hoe goed herkent de dochter van Nederlands bekendste volkszanger een muzikale familie? “Het belooft een muzikaal spektakel te worden. Je wil het niet missen,” aldus Rooijakkers.
DNA Singers is vanaf 19 september iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?