TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ouders, kinderen, neven en nichten van Nederlandse artiesten mogen voor één keer in de schoenen staan van hun beroemde familielid. In het nieuwe seizoen van het zang- en spelprogramma DNA Singers laten deze onbekende zangers hun talenten zien aan het Nederlandse publiek.
Presentator Art Rooijakkers verwelkomt twee gloednieuwe teamcaptains: presentator Kees Tol en zangeres Roxeanne Hazes. Samen met hun gastpanelleden en het publiek raden zij van wie de muzikale mystery guest op het podium familie is.
Dat muzikaliteit erfelijk kan zijn, is voor Roxeanne natuurlijk geen nieuws. Maar hoe goed herkent de dochter van Nederlands bekendste volkszanger een muzikale familie? “Het belooft een muzikaal spektakel te worden. Je wil het niet missen,” aldus Rooijakkers.
DNA Singers is vanaf 19 september iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'