TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de grootste verschillen tussen het originele Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet? en deze nieuwe versie is de rol van de presentator. Vroeger nam Peter Jan Rens ieder aspect voor zijn eigen rekening. Van de komische candidcamerafilmpjes tot de grappige gesprekken met kleine kinderen, Rens deed alles zelf.
Ruben Nicolai pakt het anders aan. Hij praat met peuters en kleuters, maar doet verder een beroep op teamcaptains Roué Verveer, Jelka van Houten en Leonie ter Braak. Dit drietal gaat vermomd de straat op om filmpjes te maken waar publiek in de studio de afloop van moet raden. Ook wagen ze zich wekelijks aan een uitdaging die veel van hen vergt. Wie zich afvraagt waarom de buitenopnames zo zonnig en zomers ogen: de opnames vonden afgelopen juni al plaats.
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is sinds 18 januari elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4. Deze aflevering volgt op 25 januari 2024.
Na de laatste aflevering klinkt één wens steeds luider onder Dertigers-kijkers
14:09Nieuw programma van de Meilandjes gaat grenzen van het boerenerf over
13:01Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'