TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruben Terlou sluit Dokter Ruben af in India. In de provincie Punjab spreekt hij boeren die familieleden hebben verloren aan kanker. Misschien zijn ze zelf wel de veroorzaker; op de akkers wordt kwistig gespoten met pesticiden. "Kanker is tegenwoordig goed te behandelen, dan moet je er wel snel mee beginnen", zegt Terlou, zelf afgestudeerd arts.
In de wijde omgeving is geen oncoloog te bekennen. Voor het dichtstbijzijnde gespecialiseerde ziekenhuis is een treinreis van twaalf uur nodig. Op het complex in woestijnstad Bikaner staan nog tien overheidsziekenhuizen, elk met een eigen specialisme. De drukte in het ziekenhuis overvalt Terlou. De patiënten, vaak dagloners, komen van heinde en ver. De jonge oncoloog Vishal maakt de programmamaker wegwijs in de chaos.
Meer weten? De slotaflevering van Dokter Ruben is op zondag 26 november vanaf 20:20 uur te zien bij VPRO op NPO2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster