TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het gloednieuwe Domino Challenge draait alles om bouwwerken maken met dominosteentjes én die laten omvallen. De beste bouwers van Nederland gaan in duo’s de strijd aan om de titel ‘Masters of Domino’. De koppels die de meeste techniek en creativiteit laten zien blijven in de race.
Ruben Nicolai bleek de aangewezen persoon om het kleurrijke bouwprogramma aan elkaar te praten. Na twee seizoenen als het gezicht van Lego Masters kent hij de kracht van steentjes als de beste.
De presentator krijgt versterking van Lily Hevish, een Amerikaanse bouwer die dankzij YouTube uitgroeide tot wereldwijd fenomeen. Wekelijks verrast ze als de ‘domino queen’ haar volgers met zelfbedachte banen. Aan haar de taak om als eenmansjury de creaties van de teams te beoordelen.
Domino Challenge is vanaf zaterdag 28 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'