TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het gloednieuwe Domino Challenge draait alles om bouwwerken maken met dominosteentjes én die laten omvallen. De beste bouwers van Nederland gaan in duo’s de strijd aan om de titel ‘Masters of Domino’. De koppels die de meeste techniek en creativiteit laten zien blijven in de race.
Ruben Nicolai bleek de aangewezen persoon om het kleurrijke bouwprogramma aan elkaar te praten. Na twee seizoenen als het gezicht van Lego Masters kent hij de kracht van steentjes als de beste.
De presentator krijgt versterking van Lily Hevish, een Amerikaanse bouwer die dankzij YouTube uitgroeide tot wereldwijd fenomeen. Wekelijks verrast ze als de ‘domino queen’ haar volgers met zelfbedachte banen. Aan haar de taak om als eenmansjury de creaties van de teams te beoordelen.
Domino Challenge is vanaf zaterdag 28 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'