TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het gloednieuwe Domino Challenge draait alles om bouwwerken maken met dominosteentjes én die laten omvallen. De beste bouwers van Nederland gaan in duo’s de strijd aan om de titel ‘Masters of Domino’. De koppels die de meeste techniek en creativiteit laten zien blijven in de race.
Ruben Nicolai bleek de aangewezen persoon om het kleurrijke bouwprogramma aan elkaar te praten. Na twee seizoenen als het gezicht van Lego Masters kent hij de kracht van steentjes als de beste.
De presentator krijgt versterking van Lily Hevish, een Amerikaanse bouwer die dankzij YouTube uitgroeide tot wereldwijd fenomeen. Wekelijks verrast ze als de ‘domino queen’ haar volgers met zelfbedachte banen. Aan haar de taak om als eenmansjury de creaties van de teams te beoordelen.
Domino Challenge is vanaf zaterdag 28 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Cindy Lammerts uit MAFS: 'Bijzonder dat kijkers dit deden nadat ze mij zagen'
12:27Makelaar Leslie in Million Dollar Listing Nederland: 'Lege glazen is armoe'
10:40De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Gouden Televizier-Ring 2026: De tussenstand van de derde kwalificatieronde is bekend
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?