TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het gloednieuwe Domino Challenge draait alles om bouwwerken maken met dominosteentjes én die laten omvallen. De beste bouwers van Nederland gaan in duo’s de strijd aan om de titel ‘Masters of Domino’. De koppels die de meeste techniek en creativiteit laten zien blijven in de race.
Ruben Nicolai bleek de aangewezen persoon om het kleurrijke bouwprogramma aan elkaar te praten. Na twee seizoenen als het gezicht van Lego Masters kent hij de kracht van steentjes als de beste.
De presentator krijgt versterking van Lily Hevish, een Amerikaanse bouwer die dankzij YouTube uitgroeide tot wereldwijd fenomeen. Wekelijks verrast ze als de ‘domino queen’ haar volgers met zelfbedachte banen. Aan haar de taak om als eenmansjury de creaties van de teams te beoordelen.
Domino Challenge is vanaf zaterdag 28 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten