TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het gloednieuwe Domino Challenge draait alles om bouwwerken maken met dominosteentjes én die laten omvallen. De beste bouwers van Nederland gaan in duo’s de strijd aan om de titel ‘Masters of Domino’. De koppels die de meeste techniek en creativiteit laten zien blijven in de race.
Ruben Nicolai bleek de aangewezen persoon om het kleurrijke bouwprogramma aan elkaar te praten. Na twee seizoenen als het gezicht van Lego Masters kent hij de kracht van steentjes als de beste.
De presentator krijgt versterking van Lily Hevish, een Amerikaanse bouwer die dankzij YouTube uitgroeide tot wereldwijd fenomeen. Wekelijks verrast ze als de ‘domino queen’ haar volgers met zelfbedachte banen. Aan haar de taak om als eenmansjury de creaties van de teams te beoordelen.
Domino Challenge is vanaf zaterdag 28 mei wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter