TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het tweede seizoen van deze reportageserie onthult weer nieuwe praktijken van geraffineerde oplichters. Daarbij komt het verhaal van de slachtoffers uitgebreid aan bod.
Helaas is een programma als Dossier Opgelicht?! nog altijd nodig, zo blijkt uit cijfers van de Fraudehelpdesk. In het eerste half jaar van 2024 werd er voor 27 miljoen euro aan schade gemeld. De meest voorkomende soort van oplichting is bankhelpdeskfraude. Oplichters doen zich dan voor als bankmedewerker.
In deze eerste aflevering pakt het programma een ondernemer aan die al sinds 2008 mensen aan het belazeren is. De eigenaar van een delicatessenzaak in IJmuiden heeft duizenden euro's schuld en naast Nederlandse instanties is ook Duitse justitie naar hem op zoek.
Dossier Opgelicht?! is vanaf 21 oktober iedere maandag om 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 3
Partnerbijdrage
Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie