TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van deze reportageserie onthult weer nieuwe praktijken van geraffineerde oplichters. Daarbij komt het verhaal van de slachtoffers uitgebreid aan bod.
Helaas is een programma als Dossier Opgelicht?! nog altijd nodig, zo blijkt uit cijfers van de Fraudehelpdesk. In het eerste half jaar van 2024 werd er voor 27 miljoen euro aan schade gemeld. De meest voorkomende soort van oplichting is bankhelpdeskfraude. Oplichters doen zich dan voor als bankmedewerker.
In deze eerste aflevering pakt het programma een ondernemer aan die al sinds 2008 mensen aan het belazeren is. De eigenaar van een delicatessenzaak in IJmuiden heeft duizenden euro's schuld en naast Nederlandse instanties is ook Duitse justitie naar hem op zoek.
Dossier Opgelicht?! is vanaf 21 oktober iedere maandag om 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 3
Partnerbijdrage
Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?
09:35Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'
09:06Wil Johan Derksen naar RTL? 'Dit heb ik tegen John de Mol gezegd'