TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van deze reportageserie onthult weer nieuwe praktijken van geraffineerde oplichters. Daarbij komt het verhaal van de slachtoffers uitgebreid aan bod.
Helaas is een programma als Dossier Opgelicht?! nog altijd nodig, zo blijkt uit cijfers van de Fraudehelpdesk. In het eerste half jaar van 2024 werd er voor 27 miljoen euro aan schade gemeld. De meest voorkomende soort van oplichting is bankhelpdeskfraude. Oplichters doen zich dan voor als bankmedewerker.
In deze eerste aflevering pakt het programma een ondernemer aan die al sinds 2008 mensen aan het belazeren is. De eigenaar van een delicatessenzaak in IJmuiden heeft duizenden euro's schuld en naast Nederlandse instanties is ook Duitse justitie naar hem op zoek.
Dossier Opgelicht?! is vanaf 21 oktober iedere maandag om 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 3
Lisa en Simon Bal uit Een Huis Vol zijn in het huwelijksbootje gestapt
11:15Verlaat Buddy Vedder Eén tegen 100? Caroline Tensen geeft duidelijkheid
10:35Einde Sint & De Leeuw? NPO 'moet programma schrappen'
09:53Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'
09:31De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen