TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het tweede seizoen van deze reportageserie onthult weer nieuwe praktijken van geraffineerde oplichters. Daarbij komt het verhaal van de slachtoffers uitgebreid aan bod.
Helaas is een programma als Dossier Opgelicht?! nog altijd nodig, zo blijkt uit cijfers van de Fraudehelpdesk. In het eerste half jaar van 2024 werd er voor 27 miljoen euro aan schade gemeld. De meest voorkomende soort van oplichting is bankhelpdeskfraude. Oplichters doen zich dan voor als bankmedewerker.
In deze eerste aflevering pakt het programma een ondernemer aan die al sinds 2008 mensen aan het belazeren is. De eigenaar van een delicatessenzaak in IJmuiden heeft duizenden euro's schuld en naast Nederlandse instanties is ook Duitse justitie naar hem op zoek.
Dossier Opgelicht?! is vanaf 21 oktober iedere maandag om 21:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 3
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg