TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paardrijden, bizons voeren, een berentocht en nog veel meer avonturen. Zes jongvolwassenen met het syndroom van Down vertrekken in dit zesde seizoen van de Belgische versie van Down the Road naar Canada.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims verwelkomen de zes op de luchthaven en daar weten ze meteen waar ze aan toe zijn. Zo laat Anneleen, die als enige zelfstandig woont, meteen duidelijk blijken dat ze Coppens’ grappen niet leuk vindt.
Als het gezelschap na een lange reis aankomt, mogen de deelnemers al snel aan de bak. Ze gaan skydiven in een windtunnel. “Ik blijf het heerlijk vinden om de wereld te zien door de ogen van onze reisgenoten, door hun puurheid en onbevangenheid”, zegt Coppens tegen de Belgische krant De Zondag.
Het zesde seizoen van de Vlaamse Down the Road is vanaf dinsdag 6 februari wekelijks vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Zien: transformatie Kees de Bever na intensief sporttraject
12:33Weerzien Patricia Paay en Adam Curry in Adam's Family, vanaf deze dag op RTL5
12:07Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent