TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paardrijden, bizons voeren, een berentocht en nog veel meer avonturen. Zes jongvolwassenen met het syndroom van Down vertrekken in dit zesde seizoen van de Belgische versie van Down the Road naar Canada.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims verwelkomen de zes op de luchthaven en daar weten ze meteen waar ze aan toe zijn. Zo laat Anneleen, die als enige zelfstandig woont, meteen duidelijk blijken dat ze Coppens’ grappen niet leuk vindt.
Als het gezelschap na een lange reis aankomt, mogen de deelnemers al snel aan de bak. Ze gaan skydiven in een windtunnel. “Ik blijf het heerlijk vinden om de wereld te zien door de ogen van onze reisgenoten, door hun puurheid en onbevangenheid”, zegt Coppens tegen de Belgische krant De Zondag.
Het zesde seizoen van de Vlaamse Down the Road is vanaf dinsdag 6 februari wekelijks vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Partnerbijdrage
Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
10:00Je kunt nu stemmen voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026!
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?
07:43De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag