TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paardrijden, bizons voeren, een berentocht en nog veel meer avonturen. Zes jongvolwassenen met het syndroom van Down vertrekken in dit zesde seizoen van de Belgische versie van Down the Road naar Canada.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims verwelkomen de zes op de luchthaven en daar weten ze meteen waar ze aan toe zijn. Zo laat Anneleen, die als enige zelfstandig woont, meteen duidelijk blijken dat ze Coppens’ grappen niet leuk vindt.
Als het gezelschap na een lange reis aankomt, mogen de deelnemers al snel aan de bak. Ze gaan skydiven in een windtunnel. “Ik blijf het heerlijk vinden om de wereld te zien door de ogen van onze reisgenoten, door hun puurheid en onbevangenheid”, zegt Coppens tegen de Belgische krant De Zondag.
Het zesde seizoen van de Vlaamse Down the Road is vanaf dinsdag 6 februari wekelijks vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg
08:26Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun