TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paardrijden, bizons voeren, een berentocht en nog veel meer avonturen. Zes jongvolwassenen met het syndroom van Down vertrekken in dit zesde seizoen van de Belgische versie van Down the Road naar Canada.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims verwelkomen de zes op de luchthaven en daar weten ze meteen waar ze aan toe zijn. Zo laat Anneleen, die als enige zelfstandig woont, meteen duidelijk blijken dat ze Coppens’ grappen niet leuk vindt.
Als het gezelschap na een lange reis aankomt, mogen de deelnemers al snel aan de bak. Ze gaan skydiven in een windtunnel. “Ik blijf het heerlijk vinden om de wereld te zien door de ogen van onze reisgenoten, door hun puurheid en onbevangenheid”, zegt Coppens tegen de Belgische krant De Zondag.
Het zesde seizoen van de Vlaamse Down the Road is vanaf dinsdag 6 februari wekelijks vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'