TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paardrijden, bizons voeren, een berentocht en nog veel meer avonturen. Zes jongvolwassenen met het syndroom van Down vertrekken in dit zesde seizoen van de Belgische versie van Down the Road naar Canada.
Presentator Dieter Coppens en begeleider Saar Pelgrims verwelkomen de zes op de luchthaven en daar weten ze meteen waar ze aan toe zijn. Zo laat Anneleen, die als enige zelfstandig woont, meteen duidelijk blijken dat ze Coppens’ grappen niet leuk vindt.
Als het gezelschap na een lange reis aankomt, mogen de deelnemers al snel aan de bak. Ze gaan skydiven in een windtunnel. “Ik blijf het heerlijk vinden om de wereld te zien door de ogen van onze reisgenoten, door hun puurheid en onbevangenheid”, zegt Coppens tegen de Belgische krant De Zondag.
Het zesde seizoen van de Vlaamse Down the Road is vanaf dinsdag 6 februari wekelijks vanaf 20:25 uur te zien bij BNNVARA op NPO3.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence