TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon is terug! Vanaf vandaag is de SBS6-presentator weer wekelijks te zien met een nieuwe aflevering van het bijzondere reisprogramma Down the Road. Ditmaal blijft hij met de groep niet alleen in Nederland.
Na de aanvankelijke scepsis of Gordon wel de juiste presentator was voor het van oorsprong Belgische format Down the Road, werd het SBS6-programma begin 2022 met open armen ontvangen. Kijkers zaten zelfs tijdens de laatste aflevering massaal met zakdoekjes bij de hand en noemde het programma ‘ontroerend’, ‘geweldig’ en ‘oprecht’. Een tweede seizoen kon dan ook niet uitblijven. Vanavond is het zover.
In deze tweede reeks van Down the Road maakt Gordon wederom een bijzondere roadtrip met acht jongeren met het Downsyndroom. Dat belooft voor zowel hem als de deelnemers een ervaring te worden om nooit meer vergeten. Tijdens hun roadtrip dwars door België en Frankrijk zoeken zij namelijk – ieder op hun eigen manier – naar avontuur, vriendschap, liefde en nieuwe ervaringen. Maar voordat dat zover is, stellen Lisa, Jurre, Chris, Troy, Jelke, Pieter, Lara en Daphne zich in deze eerste aflevering eerst voor. Down the Road is vanaf vanavond wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen