TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gordon is terug! Vanaf vandaag is de SBS6-presentator weer wekelijks te zien met een nieuwe aflevering van het bijzondere reisprogramma Down the Road. Ditmaal blijft hij met de groep niet alleen in Nederland.
Na de aanvankelijke scepsis of Gordon wel de juiste presentator was voor het van oorsprong Belgische format Down the Road, werd het SBS6-programma begin 2022 met open armen ontvangen. Kijkers zaten zelfs tijdens de laatste aflevering massaal met zakdoekjes bij de hand en noemde het programma ‘ontroerend’, ‘geweldig’ en ‘oprecht’. Een tweede seizoen kon dan ook niet uitblijven. Vanavond is het zover.
In deze tweede reeks van Down the Road maakt Gordon wederom een bijzondere roadtrip met acht jongeren met het Downsyndroom. Dat belooft voor zowel hem als de deelnemers een ervaring te worden om nooit meer vergeten. Tijdens hun roadtrip dwars door België en Frankrijk zoeken zij namelijk – ieder op hun eigen manier – naar avontuur, vriendschap, liefde en nieuwe ervaringen. Maar voordat dat zover is, stellen Lisa, Jurre, Chris, Troy, Jelke, Pieter, Lara en Daphne zich in deze eerste aflevering eerst voor. Down the Road is vanaf vanavond wekelijks om 20:30 uur te zien op SBS6.
Welk programma vervangt Expeditie Robinson op RTL 4?
07:47MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026