TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De reis van de groep zit er bijna op, maar de laatste stop zullen de zes niet zomaar vergeten. Tijdens de terugreis naar Vancouver kunnen ze bruine beren, ofwel grizzlyberen bewonderen.
Er is een grote grizzlyberenpopulatie rond Vancouver Island en op talloze excursies kun je ze zeker over stranden zien struinen op zoek naar krabben of vis.
Rebecca zoekt Dieter in deze laatste aflevering van Down the Road op tijdens de boottocht en wil met hem praten over de onbeantwoorde liefde van Evert.
In Vancouver krijgt de groep nog een verrassing. Ze mogen parachutespringen. Wie durft?
Aan het einde van de reis zijn er nieuwe vriendschappen ontstaan. “Wij zijn allemaal bazen”, zegt Michaël als hij de andere vijf toespreekt en dat zorgt voor veel emoties.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond