TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ze is een van de meest in het oog springende kandidaten in dit seizoen: Anouk Sanderse uit het Zeeuwse dorpje Biezelinge. In tegenstelling tot de meeste andere deelnemers werd zij niet door haar ouders aangemeld, maar deed ze het zelf. Haar dagelijkse routine bestond uit drinken met vrienden, nachten doorhalen en veel in bed liggen. Ze zat in de knoop met zichzelf en besloot dat het tijd was haar leven om te gooien.
Om dat voor elkaar te krijgen meldde ze zich aan voor Dream school, want dat zou volgens haar dé manier om zijn het helemaal anders te gaan doen. Maar dat betekent niet dat ze het makkelijk heeft. Dat blijkt ook in deze aflevering, waarin ze wegloopt uit de les van Lucia Rijker. Die probeert nog tot haar door te dringen, maar zonder succes.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij