TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Robert Jan en Peter kijken in deze aflevering van Droomhuis Gezocht samen met presentatrice Dionne Stax rond in het Italiaanse Lunigiana. Het historische grondgebied ligt voor een deel in Toscane en je vindt er ook het toeristische Cinque Terre dat bestaat uit vijf vissersdorpjes aan de kustlijn.
Robert Jan ziet ergens in dat gebied zijn toekomstige droomwoning al staan. Het is vooral zijn wens om er te gaan wonen, want in zijn jeugd kwam hij er vaak. Aan Stax vertelt Robert Jan dat hij ook vermoedt daar verwekt te zijn. Het budget van Robert Jan en Peter is 250.000 euro.
Carrie ten Napel gaat in Italië op bezoek bij de Nederlandse Maartje die een bed and breakfast runt in Toscane. De twee bezoeken onder meer een lokaal wijnfestival in Bagnone. (HH)
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij