TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een oud legervliegtuig op het militaire vliegveld van Brasschaat trekt de aandacht van Arnout Hauben en zijn wandelmaten. In deze aflevering van Dwars door de Lage Landen laten zij Nederland achter zich. Ter hoogte van de Kalmthoutse Heide steken zij de grens met België over. In Brasschaat zijn ze onder de indruk van de geschiedenis van het legervliegtuig. Maar wie is de eigenaar van het toestel?
Verderop in de Sint-Pauluskerk, midden in de rosse buurt van Antwerpen, bewonderen de heren meesterwerken van Rubens, Van Dyck en Jordaens. Het had maar weinig gescheeld of de kunstcollectie was er niet meer geweest. Een brand verwoestte 1968 een deel van de kerk. Prostituees, parochianen en studenten uit de buurt wisten de schilderijen in veiligheid te brengen.
Dwars door de Lage Landen is iedere zondag vanaf 20:15 uur te zien bij VPRO op NPO2.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy