TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De beelden van slippende auto's op gladde wegen zijn welbekend, maar volgens Editie NL lopen mensen vooral dicht bij huis het grootste risico een ongeluk te krijgen.
De spoedeisende hulp posten van ziekenhuizen liggen bij gladheid al snel in de ochtend overvol. Wat opvalt is dat de meeste incidenten in de huiselijke kring plaatsvinden. Vaak gaat het al mis bij de eerste stap buiten de deur. Een goede tip voor mensen die slecht ter been zijn is het dragen van een helm om ernstig hoofdletsel te voorkomen.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man