TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Jelies leek onlosmakelijk verbonden met Tollebeek in de Noordoostpolder. Toch verlaten ze het dorp nu om in Spanje een nieuw bestaan op te bouwen. Vader Johan is al vooruit gereisd en nu wacht ook Janneke en de kinderen het afscheid van hun vertrouwde leven.
Voor de jonge Jelies is de laatste schooldag in Nederland aangebroken. De andere Een huis vol emigreert-familie, de Kraantjes, zijn dolgelukkig: ze openen de poorten van hun camping in Luxemburgse Mersch. Iedereen zet de schouders eronder op deze eerste dag.
De familie Kraan vindt het bijzonder om hun emigratie op televisie terug te zien, vertellen ze op Facebook. “We zijn een jaar verder, sommige beelden lijken zo lang geleden. Maar we zijn nu al dankbaar dat alles is vastgelegd.”
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom