TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Jelies leek onlosmakelijk verbonden met Tollebeek in de Noordoostpolder. Toch verlaten ze het dorp nu om in Spanje een nieuw bestaan op te bouwen. Vader Johan is al vooruit gereisd en nu wacht ook Janneke en de kinderen het afscheid van hun vertrouwde leven.
Voor de jonge Jelies is de laatste schooldag in Nederland aangebroken. De andere Een huis vol emigreert-familie, de Kraantjes, zijn dolgelukkig: ze openen de poorten van hun camping in Luxemburgse Mersch. Iedereen zet de schouders eronder op deze eerste dag.
De familie Kraan vindt het bijzonder om hun emigratie op televisie terug te zien, vertellen ze op Facebook. “We zijn een jaar verder, sommige beelden lijken zo lang geleden. Maar we zijn nu al dankbaar dat alles is vastgelegd.”
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?