TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Verleg (vader, moeder en vijf kinderen) emigreert naar Spanje. Eerst wordt nog de verjaardag van de vijfjarige tweeling Jesse en Merijn gevierd, in een leeg huis in Doetinchem. Dan wordt het echt tijd om afscheid te nemen van de achterblijvers, wat vooral voor de kinderen zwaar valt.
Wat ook niet helpt is dat de gezinsleden eerst in een caravan moeten kamperen voordat ze naar Spanje kunnen. Van een woonhuis naar een huis op wielen is behoorlijk omschakelen. Toch zal alle moeite het uiteindelijk allemaal waard zijn, denkt moeder Melissa.
“We hebben bewust gezocht naar een huis met wat meer ruimte eromheen. Ik ben zelf buitenaf opgegroeid en dat mis ik. In Nederland kunnen we dat nooit betalen. In het zuiden van Spanje is het veel betaalbaarder.”
Een Huis Vol Emigreert zie je iedere vrijdag om 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. Deze aflevering volgt op 4 april 2025.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?