TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Verleg (vader, moeder en vijf kinderen) emigreert naar Spanje. Eerst wordt nog de verjaardag van de vijfjarige tweeling Jesse en Merijn gevierd, in een leeg huis in Doetinchem. Dan wordt het echt tijd om afscheid te nemen van de achterblijvers, wat vooral voor de kinderen zwaar valt.
Wat ook niet helpt is dat de gezinsleden eerst in een caravan moeten kamperen voordat ze naar Spanje kunnen. Van een woonhuis naar een huis op wielen is behoorlijk omschakelen. Toch zal alle moeite het uiteindelijk allemaal waard zijn, denkt moeder Melissa.
“We hebben bewust gezocht naar een huis met wat meer ruimte eromheen. Ik ben zelf buitenaf opgegroeid en dat mis ik. In Nederland kunnen we dat nooit betalen. In het zuiden van Spanje is het veel betaalbaarder.”
Een Huis Vol Emigreert zie je iedere vrijdag om 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. Deze aflevering volgt op 4 april 2025.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)