TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De familie Verleg (vader, moeder en vijf kinderen) emigreert naar Spanje. Eerst wordt nog de verjaardag van de vijfjarige tweeling Jesse en Merijn gevierd, in een leeg huis in Doetinchem. Dan wordt het echt tijd om afscheid te nemen van de achterblijvers, wat vooral voor de kinderen zwaar valt.
Wat ook niet helpt is dat de gezinsleden eerst in een caravan moeten kamperen voordat ze naar Spanje kunnen. Van een woonhuis naar een huis op wielen is behoorlijk omschakelen. Toch zal alle moeite het uiteindelijk allemaal waard zijn, denkt moeder Melissa.
“We hebben bewust gezocht naar een huis met wat meer ruimte eromheen. Ik ben zelf buitenaf opgegroeid en dat mis ik. In Nederland kunnen we dat nooit betalen. In het zuiden van Spanje is het veel betaalbaarder.”
Een Huis Vol Emigreert zie je iedere vrijdag om 21:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. Deze aflevering volgt op 4 april 2025.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?