TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net5 gaat in het nieuwe programma Een Plek onder de Zon de komende weken op pad met Nederlanders die dromen van een verhuizing naar het buitenland. Met per aflevering wisselende presentatoren Bridget Maasland, Winston Gerschtanowitz en Viktor Brand bekijken ze huizen in zonnige oorden als Sardinië of, in dit geval, Spanje.
Want daar wil de 49-jarige Esther al heel lang een B&B beginnen. Eerst was het plan om dat met haar man te doen, maar hij overleed een paar jaar geleden. Esthers droom bleef echter springlevend en samen met haar dochter Chantalle vertrekt ze daarom alsnog naar Spanje.
Viktor heeft een makelaar gevonden die alles van de huizenmarkt in het gebied weet en leidt haar rond door de omgeving. Vinden ze Esthers gedroomde plekje onder de zon?
Een Plek onder de Zon is vanaf 3 oktober 2024 wekelijks om 21:25 uur te zien op Net5
Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'