TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net5 gaat in het nieuwe programma Een Plek onder de Zon de komende weken op pad met Nederlanders die dromen van een verhuizing naar het buitenland. Met per aflevering wisselende presentatoren Bridget Maasland, Winston Gerschtanowitz en Viktor Brand bekijken ze huizen in zonnige oorden als Sardinië of, in dit geval, Spanje.
Want daar wil de 49-jarige Esther al heel lang een B&B beginnen. Eerst was het plan om dat met haar man te doen, maar hij overleed een paar jaar geleden. Esthers droom bleef echter springlevend en samen met haar dochter Chantalle vertrekt ze daarom alsnog naar Spanje.
Viktor heeft een makelaar gevonden die alles van de huizenmarkt in het gebied weet en leidt haar rond door de omgeving. Vinden ze Esthers gedroomde plekje onder de zon?
Een Plek onder de Zon is vanaf 3 oktober 2024 wekelijks om 21:25 uur te zien op Net5
De opnames van de nieuwe Baantjer gaan nu echt bijna van start
12:52Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA