TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net5 gaat in het nieuwe programma Een Plek onder de Zon de komende weken op pad met Nederlanders die dromen van een verhuizing naar het buitenland. Met per aflevering wisselende presentatoren Bridget Maasland, Winston Gerschtanowitz en Viktor Brand bekijken ze huizen in zonnige oorden als Sardinië of, in dit geval, Spanje.
Want daar wil de 49-jarige Esther al heel lang een B&B beginnen. Eerst was het plan om dat met haar man te doen, maar hij overleed een paar jaar geleden. Esthers droom bleef echter springlevend en samen met haar dochter Chantalle vertrekt ze daarom alsnog naar Spanje.
Viktor heeft een makelaar gevonden die alles van de huizenmarkt in het gebied weet en leidt haar rond door de omgeving. Vinden ze Esthers gedroomde plekje onder de zon?
Een Plek onder de Zon is vanaf 3 oktober 2024 wekelijks om 21:25 uur te zien op Net5
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer