TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het bijzondere duo Maarten van Rossem en Emma Wortelboer bezoekt drie plekken waar mensen hun vrije tijd doorbrengen. Zo treffen ze een groep mensen die hun telefoons inleveren om een tijd offfline te gaan, of een hobbyclub in Haarlem waar men allerhande spoorbanen bouwen.
De grootste schok voor Van Rossem is op de Comic-Con in Utrecht waar superhelden en strips centraal staan. "Wat leven we toch in een wonderlijke wereld", stamelt hij. Verkleed als Gandalf en Frodo uit The Lord of the Rings, inclusief pruik, hoed en toverstaf, lopen ze over de beurs. Ze vergapen zich aan alle animefiguren en mensen uitgedost als ork.
Gelukkig voor Van Rossem vinden ze ook een stand met klassieke verhalen van stripfiguur Tom Poes van de Nederlandse schrijver Marten Toonder.
Wortelboer en Van Rossem is elke donderdagavond te zien om 20:20 uur op NPO3. Deze aflevering zie je op donderdag 17 april 2025.
Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'