TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken belichtte Menno Bentveld in Energieman verschillende manieren waarop Nederlanders werken aan de overgang van fossiele brandstoffen naar duurzame energiebronnen. In deze slotaflevering bezoekt hij onder meer de voormalige kolenmijnen in Limburg.
Nederland was meer dan zeventig jaar grotendeels afhankelijk van kolencentrales. Inmiddels zijn er ecologisch verantwoordere manieren om energie op te wekken, bijvoorbeeld door middel van zonneparken en windmolens. Daarbij is het nog wel de vraag is hoe deze energie het beste kan worden opgeslagen.
Een oplossing is een superbatterij die krachtig genoeg is om een elektrisch vliegtuig aan te drijven. Bentveld kijkt hoe deze accu wordt opgeladen en neemt vervolgens op vliegveld Teuge de proef op de som. Benieuwd? De slotaflevering van Energieman is op 20 november om 22:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'
09:44Dit programma vervangt Het Diner op SBS6
09:02Wilfred Genee: 'Dit moet Renze Klamer eigenlijk niet doen'