TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken belichtte Menno Bentveld in Energieman verschillende manieren waarop Nederlanders werken aan de overgang van fossiele brandstoffen naar duurzame energiebronnen. In deze slotaflevering bezoekt hij onder meer de voormalige kolenmijnen in Limburg.
Nederland was meer dan zeventig jaar grotendeels afhankelijk van kolencentrales. Inmiddels zijn er ecologisch verantwoordere manieren om energie op te wekken, bijvoorbeeld door middel van zonneparken en windmolens. Daarbij is het nog wel de vraag is hoe deze energie het beste kan worden opgeslagen.
Een oplossing is een superbatterij die krachtig genoeg is om een elektrisch vliegtuig aan te drijven. Bentveld kijkt hoe deze accu wordt opgeladen en neemt vervolgens op vliegveld Teuge de proef op de som. Benieuwd? De slotaflevering van Energieman is op 20 november om 22:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay