TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken belichtte Menno Bentveld in Energieman verschillende manieren waarop Nederlanders werken aan de overgang van fossiele brandstoffen naar duurzame energiebronnen. In deze slotaflevering bezoekt hij onder meer de voormalige kolenmijnen in Limburg.
Nederland was meer dan zeventig jaar grotendeels afhankelijk van kolencentrales. Inmiddels zijn er ecologisch verantwoordere manieren om energie op te wekken, bijvoorbeeld door middel van zonneparken en windmolens. Daarbij is het nog wel de vraag is hoe deze energie het beste kan worden opgeslagen.
Een oplossing is een superbatterij die krachtig genoeg is om een elektrisch vliegtuig aan te drijven. Bentveld kijkt hoe deze accu wordt opgeladen en neemt vervolgens op vliegveld Teuge de proef op de som. Benieuwd? De slotaflevering van Energieman is op 20 november om 22:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'