TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica Terpstra kiest de bestemmingen van haar reisprogramma Erica op Reis puur op gevoel. Ze moet een klik met een land voelen om er goede televisie over te kunnen maken.
In deze aflevering is haar geliefde Nepal aan de beurt. De presentatrice begint haar reis door de Himalaya in de hoofdstad Kathmandu. Ze bezoekt uiteraard een markt waar ze traditiegetrouw smult van de lokale lekkernijen. Een monnik geeft haar hier dieetadvies: vooral geen rijst eten maar veel fruit.
Tijdens de opnames krijgt Terpstra nog een paar Chinese toeristen achter zich aan, die denken dat ze een lid van de Nederlandse koninklijke familie is. Verder ontmoet ze een sherpa die een uitzonderlijke prestatie heeft geleverd: hij stond negentien keer op de top van de Mount Everest. (HH)
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen