TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica Terpstra kiest de bestemmingen van haar reisprogramma Erica op Reis puur op gevoel. Ze moet een klik met een land voelen om er goede televisie over te kunnen maken.
In deze aflevering is haar geliefde Nepal aan de beurt. De presentatrice begint haar reis door de Himalaya in de hoofdstad Kathmandu. Ze bezoekt uiteraard een markt waar ze traditiegetrouw smult van de lokale lekkernijen. Een monnik geeft haar hier dieetadvies: vooral geen rijst eten maar veel fruit.
Tijdens de opnames krijgt Terpstra nog een paar Chinese toeristen achter zich aan, die denken dat ze een lid van de Nederlandse koninklijke familie is. Verder ontmoet ze een sherpa die een uitzonderlijke prestatie heeft geleverd: hij stond negentien keer op de top van de Mount Everest. (HH)
De streamingtip van de week: Rippers op Videoland
11:17Bekijk hier de aflevering van Pokerface met Senna, El Che, Floris en Roma uit De Bondgenoten
10:59Dit is wanneer we een nieuw seizoen van Miljoenenjacht op tv kunnen verwachten
10:04Wilfred Genee reageert op duw van Arjen Robben: ‘Ik dacht dat het een grap was’
08:32Welk programma vervangt Only Joling op RTL 4?