TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica Terpstra kiest de bestemmingen van haar reisprogramma Erica op Reis puur op gevoel. Ze moet een klik met een land voelen om er goede televisie over te kunnen maken.
In deze aflevering is haar geliefde Nepal aan de beurt. De presentatrice begint haar reis door de Himalaya in de hoofdstad Kathmandu. Ze bezoekt uiteraard een markt waar ze traditiegetrouw smult van de lokale lekkernijen. Een monnik geeft haar hier dieetadvies: vooral geen rijst eten maar veel fruit.
Tijdens de opnames krijgt Terpstra nog een paar Chinese toeristen achter zich aan, die denken dat ze een lid van de Nederlandse koninklijke familie is. Verder ontmoet ze een sherpa die een uitzonderlijke prestatie heeft geleverd: hij stond negentien keer op de top van de Mount Everest. (HH)
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer