TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica Terpstra kiest de bestemmingen van haar reisprogramma Erica op Reis puur op gevoel. Ze moet een klik met een land voelen om er goede televisie over te kunnen maken.
In deze aflevering is haar geliefde Nepal aan de beurt. De presentatrice begint haar reis door de Himalaya in de hoofdstad Kathmandu. Ze bezoekt uiteraard een markt waar ze traditiegetrouw smult van de lokale lekkernijen. Een monnik geeft haar hier dieetadvies: vooral geen rijst eten maar veel fruit.
Tijdens de opnames krijgt Terpstra nog een paar Chinese toeristen achter zich aan, die denken dat ze een lid van de Nederlandse koninklijke familie is. Verder ontmoet ze een sherpa die een uitzonderlijke prestatie heeft geleverd: hij stond negentien keer op de top van de Mount Everest. (HH)
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden