TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mis niets over Erik Scherder en het nut van optimisme. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Erik Scherder strijdt al jaren tegen de afbraak van het muziekonderwijs. “Voor de evenwichtige ontwikkeling red je het in het onderwijs niet met rekenen en taal. Daar heb je ook muziek voor nodig”, stelt hij op de site van het LKCA (Landelijk Kennisinstituut Cultuureducatie en Amateurkunst).
De hoogleraar neuropsychologie schreef zelfs een boek over de helende werking van muziek, met de gevatte titel Singing in the Brain. In Scherder en het Nut van Optimisme spreekt de positiviteitsprediker onder meer met de jonge leden van het Leerorkest. Hier krijgen kinderen in een achterstandspositie de kans om op laagdrempelige wijze hun muzikale talenten te ontwikkelen. Dat is niet alleen bevorderlijk voor hun concentratievermogen, maar ook voor hun zelfvertrouwen.
B&B vol liefde-veteraan Eveline deelt gouden tips voor nieuwe deelnemers
09:10De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'