TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik Scherder strijdt al jaren tegen de afbraak van het muziekonderwijs. “Voor de evenwichtige ontwikkeling red je het in het onderwijs niet met rekenen en taal. Daar heb je ook muziek voor nodig”, stelt hij op de site van het LKCA (Landelijk Kennisinstituut Cultuureducatie en Amateurkunst).
De hoogleraar neuropsychologie schreef zelfs een boek over de helende werking van muziek, met de gevatte titel Singing in the Brain. In Scherder en het Nut van Optimisme spreekt de positiviteitsprediker onder meer met de jonge leden van het Leerorkest. Hier krijgen kinderen in een achterstandspositie de kans om op laagdrempelige wijze hun muzikale talenten te ontwikkelen. Dat is niet alleen bevorderlijk voor hun concentratievermogen, maar ook voor hun zelfvertrouwen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:27Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming
19:27De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix