TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is dubbelzinnigheid troef in deze tweede halve finale van het Songfestival. Go-Jo treedt namens Australië als eerste op met Milkshake Man; de Finse inzending Erika Vikman brengt het laatste liedje, met de veelzeggende titel Ich Komme. Beide nummers worden getipt voor een finaleplaats, net als JJ uit Oostenrijk.
Lees ook: Schema tweede halve finale Eurovisie Songfestival 2025
Deze zanger levert met Wasted Love een vocale krachttoer van de buitencategorie af. Zijn minipopopera krijgt aan het eind een twist en is naast Zweden een van de grote kanshebbers om deze editie te winnen.
Andere inzendingen die het goed doet bij de bookmakers komen uit Malta en Israël. Let ook op Adonxs uit Tsjechië, die met Kiss Kiss goodbye een typisch Songfestivalnummer brengt. En naast een mooie stem ook een stoere snor heeft.
De tweede halve finale van het Eurovisie Songfestival zie je op donderdag 15 mei 2025 vanaf 21:00 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'