TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Carry Slee is bekend om haar jeugdboeken, maar schrijft ook autobiografische romans voor volwassen lezers. Het eerste exemplaar van haar recente boek Zijn Jongen overhandigde ze aan Özcan Akyol.
In deze aflevering van Eus’ Boekenclub is Slee bij hem op bezoek in het Burgerweeshuis in Deventer. Na twee boeken over haar jeugd met een manisch-depressieve moeder belicht de schrijfster in Zijn Jongen de invloed van haar vader. Die had eigenlijk liever een zoon gehad en behandelde de jonge Slee daarom als een jongen.
In de leesclub laten Tim de Wit en Francis van Broekhuizen weten wat ze van het boek vonden. Verder is dichter Babeth Fonchie Fotchind te gast en vertelt Boy Scholtze - burgemeester van Drimmelen én de jongste burgemeester van Nederland - over zijn boekencollectie.
Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast
10:20Video: oud Big Brother-winnaar duikt op in De Bondgenoten
10:02Project Rembrandt keert terug op de buis
10:00Marlijn Weerdenburg speelt Bobbie Cratchit in Scrooge LIVE 2025: 'Heerlijk dramatische rol'