TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carry Slee is bekend om haar jeugdboeken, maar schrijft ook autobiografische romans voor volwassen lezers. Het eerste exemplaar van haar recente boek Zijn Jongen overhandigde ze aan Özcan Akyol.
In deze aflevering van Eus’ Boekenclub is Slee bij hem op bezoek in het Burgerweeshuis in Deventer. Na twee boeken over haar jeugd met een manisch-depressieve moeder belicht de schrijfster in Zijn Jongen de invloed van haar vader. Die had eigenlijk liever een zoon gehad en behandelde de jonge Slee daarom als een jongen.
In de leesclub laten Tim de Wit en Francis van Broekhuizen weten wat ze van het boek vonden. Verder is dichter Babeth Fonchie Fotchind te gast en vertelt Boy Scholtze - burgemeester van Drimmelen én de jongste burgemeester van Nederland - over zijn boekencollectie.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?