TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Carry Slee is bekend om haar jeugdboeken, maar schrijft ook autobiografische romans voor volwassen lezers. Het eerste exemplaar van haar recente boek Zijn Jongen overhandigde ze aan Özcan Akyol.
In deze aflevering van Eus’ Boekenclub is Slee bij hem op bezoek in het Burgerweeshuis in Deventer. Na twee boeken over haar jeugd met een manisch-depressieve moeder belicht de schrijfster in Zijn Jongen de invloed van haar vader. Die had eigenlijk liever een zoon gehad en behandelde de jonge Slee daarom als een jongen.
In de leesclub laten Tim de Wit en Francis van Broekhuizen weten wat ze van het boek vonden. Verder is dichter Babeth Fonchie Fotchind te gast en vertelt Boy Scholtze - burgemeester van Drimmelen én de jongste burgemeester van Nederland - over zijn boekencollectie.
Partnerbijdrage
MAX Vakantieman komt met BN'er-rubriek: deze bekende zanger bijt het spits af
08:04De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?