TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carry Slee is bekend om haar jeugdboeken, maar schrijft ook autobiografische romans voor volwassen lezers. Het eerste exemplaar van haar recente boek Zijn Jongen overhandigde ze aan Özcan Akyol.
In deze aflevering van Eus’ Boekenclub is Slee bij hem op bezoek in het Burgerweeshuis in Deventer. Na twee boeken over haar jeugd met een manisch-depressieve moeder belicht de schrijfster in Zijn Jongen de invloed van haar vader. Die had eigenlijk liever een zoon gehad en behandelde de jonge Slee daarom als een jongen.
In de leesclub laten Tim de Wit en Francis van Broekhuizen weten wat ze van het boek vonden. Verder is dichter Babeth Fonchie Fotchind te gast en vertelt Boy Scholtze - burgemeester van Drimmelen én de jongste burgemeester van Nederland - over zijn boekencollectie.
De Bondgenoten-Salar reageert voor het eerst op geruchten over relatiebreuk met Mercedes
09:29Viaplay-kijkers schrikken zich rot als darter onwel wordt op podium
08:55De TV van gisteren: de kijkers van B&B Vol Liefde zijn nu al helemaal klaar met Timothy
06:47Vanavond op TV: Mocronado's, Vera, Bandit
20:04De Bondgenoten-kijkers hebben geen goed woord over voor jaloerse Anouk