TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Carry Slee is bekend om haar jeugdboeken, maar schrijft ook autobiografische romans voor volwassen lezers. Het eerste exemplaar van haar recente boek Zijn Jongen overhandigde ze aan Özcan Akyol.
In deze aflevering van Eus’ Boekenclub is Slee bij hem op bezoek in het Burgerweeshuis in Deventer. Na twee boeken over haar jeugd met een manisch-depressieve moeder belicht de schrijfster in Zijn Jongen de invloed van haar vader. Die had eigenlijk liever een zoon gehad en behandelde de jonge Slee daarom als een jongen.
In de leesclub laten Tim de Wit en Francis van Broekhuizen weten wat ze van het boek vonden. Verder is dichter Babeth Fonchie Fotchind te gast en vertelt Boy Scholtze - burgemeester van Drimmelen én de jongste burgemeester van Nederland - over zijn boekencollectie.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater