TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol viert alvast vijf avonden de komende Nationale Boekenweek met een studio vol gasten.
In Eus' Boekenclub ontvangt hij vanavond Francine Oomen, die met haar serie Hoe Overleef Ik- boeken vele pubers vooruit wist te helpen. In 2023 kwam ze voor het eerst met een versie voor jongvolwassenen, speciaal gericht op mentale problemen. Oomen zei in een aflevering van De Verwondering dat de fantasie een krachtig instrument is om jezelf te helen. “Voel hoe het is om veilig te zijn, om gekoesterd te zijn, liefgehad te worden. Alleen al dat gevoel verandert iets in je brein.”
Akyol praat in zijn leesclub ook met rapper Pjotr en presentatrice Floortje Dessing, dichter Daan Doesborgh en burgemeester Marianne Schuurmans-Wijdeven van Haarlemmermeer.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien