TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol viert alvast vijf avonden de komende Nationale Boekenweek met een studio vol gasten.
In Eus' Boekenclub ontvangt hij vanavond Francine Oomen, die met haar serie Hoe Overleef Ik- boeken vele pubers vooruit wist te helpen. In 2023 kwam ze voor het eerst met een versie voor jongvolwassenen, speciaal gericht op mentale problemen. Oomen zei in een aflevering van De Verwondering dat de fantasie een krachtig instrument is om jezelf te helen. “Voel hoe het is om veilig te zijn, om gekoesterd te zijn, liefgehad te worden. Alleen al dat gevoel verandert iets in je brein.”
Akyol praat in zijn leesclub ook met rapper Pjotr en presentatrice Floortje Dessing, dichter Daan Doesborgh en burgemeester Marianne Schuurmans-Wijdeven van Haarlemmermeer.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij