TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Özcan Akyol viert alvast vijf avonden de komende Nationale Boekenweek met een studio vol gasten.
In Eus' Boekenclub ontvangt hij vanavond Francine Oomen, die met haar serie Hoe Overleef Ik- boeken vele pubers vooruit wist te helpen. In 2023 kwam ze voor het eerst met een versie voor jongvolwassenen, speciaal gericht op mentale problemen. Oomen zei in een aflevering van De Verwondering dat de fantasie een krachtig instrument is om jezelf te helen. “Voel hoe het is om veilig te zijn, om gekoesterd te zijn, liefgehad te worden. Alleen al dat gevoel verandert iets in je brein.”
Akyol praat in zijn leesclub ook met rapper Pjotr en presentatrice Floortje Dessing, dichter Daan Doesborgh en burgemeester Marianne Schuurmans-Wijdeven van Haarlemmermeer.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk