TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva is 'bijna weer helemaal beter', vertelt ze over het herstel van een zware keelontsteking in combinatie met de griep.
Als tafelgast Marc-Marie Huijbregts haar vraagt of ze naar haar invaller Humberto Tan heeft gekeken, antwoordt Eva Jinek: "Ik heb wel een beetje geprobeerd te kijken, maar ik was zo ziek dat ik lag te vegeteren in dezelfde badjes, tien dagen lang in mijn bedje." Ja, ze had het flink te pakken: "Ik was niet in staat om mezelf te zijn."
De presentatrice laat weten dat haar ouders elke avond voor Eva en haar gezin kookte. "Jouw man kookt niet?", merkt Marc-Marie daarin op. Waarop Eva antwoord: "Nee. Hij is de meest geweldige vader die je kan bedenken. De meest liefdevolle, zorgzame vader. Maar koken is gewoon niet iets wat hij doet. Koken doe ik altijd."
Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen