TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De tijd van ziekte lijkt dus helemaal voorbij.
Lees ook: Beau verklaart waarom hij zieke Eva Jinek niet vervangt
Vorige week kwam in eerste instantie naar buiten dat Eva Jinek 'slechts' geveld was door een keelontsteking, waardoor ze haar bekende talkshow niet kon presenteren. Achteraf bleek er toch meer aan de hand, zo schrijft ze nu zelf op Instagram. "Een terugkerende keelontsteking en de griep tegelijk zorgden ervoor dat ik voor het eerst mijn eigen uitzendingen moest missen", aldus Eva Jinek. "Maar gelukkig is dat nu voorbij."
Tot slot richt ze zich ook nog even tot Humberto Tan, die de afgelopen weken het stokje moeiteloos van haar overnam. "Dank je wel voor het invallen, Humberto."
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer